Products.ai

BOSS Orange Passerby Heren Lange Mouw Stretch-Katoenen Polo met Logo Patch NOS

  • BOSS Orange Passerby Heren Lange Mouw Stretch-Katoenen Polo met Logo Patch NOS
  • BOSS Orange Passerby Heren Lange Mouw Stretch-Katoenen Polo met Logo Patch NOS

€ 81,91 – € 141,00

Vergelijk alle 4 winkels

Productoverzicht: Boss Orange · 4063541292033 · black · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 71,96
Hoogste
€ 89,95
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (4)

Sorteer:

Gegevens van 31 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 31 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 81,91
Laagste (59 dagen)
€ 71,96
Hoogste prijs
€ 89,95
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 81,91. Het laagste punt in de afgelopen 59 dagen was € 71,96, het hoogste € 89,95.

Huidige prijs
€ 81,91
Laagste
€ 71,96
Hoogste
€ 89,95
Gemiddeld
€ 74,91
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Model4063541292033
EAN4063541292033
Uiterlijk & staat
Kleurblack
Staatnew
Aanbod
Alle details tonen
Winkels4
Prijsklasse€ 81,91 – € 141,00

Kenmerken

Boss Casual Passerby Polo LM combineert een relaxed fit met een effen zwart ontwerp voor een stijlvolle uitstraling. Gemaakt van 95% katoen en 5% elasthaan, biedt dit poloshirt comfort en flexibiliteit met lange mouwen en een klassieke polokraag. Boss Casual staat voor modern design en kwaliteit, perfect voor een avond uit. - Over het merk: De items van de lijn BOSS van Hugo Boss geven je een ongekend gevoel van luxe door de perfecte pasvorm, stoffen van hoogwaardige kwaliteit en de bijzondere stijl.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

31 juli 2026

8,1/10Slimme koop

De huidige € 81,91 bij bol.com ligt onder de € 94,95 die je bij de meeste van de 4 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 71,96, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is bol.com duidelijk de scherpste keuze.

4 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 13,04 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 4
  • Gratis verzending bij bol.com, 10

Nadelen

  • Stond eerder op € 71,96 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost BOSS Orange Passerby Heren Lange Mouw Stretch-Katoenen Polo met Logo Patch NOS?

De prijs van BOSS Orange Passerby Heren Lange Mouw Stretch-Katoenen Polo met Logo Patch NOS ligt op dit moment tussen € 81,91 en € 141,00, vergeleken bij 4 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is BOSS Orange Passerby Heren Lange Mouw Stretch-Katoenen Polo met Logo Patch NOS het goedkoopst?

Op dit moment is BOSS Orange Passerby Heren Lange Mouw Stretch-Katoenen Polo met Logo Patch NOS het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 81,91 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 81,91. In de afgelopen 59 dagen was het laagste punt € 71,96 en het hoogste € 89,95 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is BOSS Orange Passerby Heren Lange Mouw Stretch-Katoenen Polo met Logo Patch NOS op voorraad?

Ja, BOSS Orange Passerby Heren Lange Mouw Stretch-Katoenen Polo met Logo Patch NOS is op voorraad bij 4 van de 4 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt BOSS Orange Passerby Heren Lange Mouw Stretch-Katoenen Polo met Logo Patch NOS geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (V&D). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze BOSS Orange Passerby Heren Lange Mouw Stretch-Katoenen Polo met Logo Patch NOS.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product