Products.ai

BOSS Black Chino Blauw P-Kaiton1-Zip 10271527 01 50543945/404

  • BOSS Black Chino Blauw P-Kaiton1-Zip 10271527 01 50543945/404
  • BOSS Black Chino Blauw P-Kaiton1-Zip 10271527 01 50543945/404

€ 159,95 – € 169,95

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Hugo Boss · blue · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 159,95
Hoogste
€ 169,95
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 23 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 23 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 159,95
Laagste (59 dagen)
€ 159,95
Hoogste prijs
€ 169,95
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 159,95 is het laagste punt van de afgelopen 59 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 159,95
Laagste
€ 159,95
Hoogste
€ 169,95
Gemiddeld
€ 161,48
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN4063547264539
Uiterlijk & staat
Kleurblue
Staatnew
Aanbod
CategorieLange broeken
Winkels2
Alle details tonen
Prijsklasse€ 159,95 – € 169,95

Kenmerken

Kostuumbroek voor heren van BOSS;Model 'Kaiton';Look: effen;Pasvorm: Slim fit;Sluiting: Knoop en blinde ritssluiting;Details: Riemlussen;Zakken: steekzakken opzij, strookzakken aan de achterkant;Materiaal: Katoenmix;Bandwijdte bij maat 32/32: 43 cm;Binnenbeenlengte bij maat 32/32: 77 cm;Bijzondere kenmerken: reisvriendelijk, duurzaam

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

23 juli 2026

7,2/10Goede deal

De huidige € 159,95 bij Peek & Cloppenburg NL ligt onder de € 164,95 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. op dit moment is Peek & Cloppenburg NL duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 5,00 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2
  • Gratis verzending bij Peek & Cloppenburg NL, 2 tot 4 dagen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost BOSS Black Chino Blauw P-Kaiton1-Zip 10271527 01 50543945/404?

De prijs van BOSS Black Chino Blauw P-Kaiton1-Zip 10271527 01 50543945/404 ligt op dit moment tussen € 159,95 en € 169,95, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is BOSS Black Chino Blauw P-Kaiton1-Zip 10271527 01 50543945/404 het goedkoopst?

Op dit moment is BOSS Black Chino Blauw P-Kaiton1-Zip 10271527 01 50543945/404 het goedkoopst bij Peek & Cloppenburg, met een totaalprijs van € 159,95 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 159,95 is het laagste punt van de afgelopen 59 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is BOSS Black Chino Blauw P-Kaiton1-Zip 10271527 01 50543945/404 op voorraad?

Ja, BOSS Black Chino Blauw P-Kaiton1-Zip 10271527 01 50543945/404 is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt BOSS Black Chino Blauw P-Kaiton1-Zip 10271527 01 50543945/404 geleverd?

De snelste winkel levert binnen 2 werkdagen (Peek & Cloppenburg). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze BOSS Black Chino Blauw P-Kaiton1-Zip 10271527 01 50543945/404.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product