Products.ai

Caprice Dames Handtas 9-61021-45 549 Maat: 1 EU

  • Caprice Dames Handtas 9-61021-45 549 Maat: 1 EU
  • Caprice Dames Handtas 9-61021-45 549 Maat: 1 EU

Productoverzicht: Caprice · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 74,96
Hoogste
€ 91,45
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 20 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 20 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 76,46
Laagste (48 dagen)
€ 74,96
Hoogste prijs
€ 91,45
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 76,46. Het laagste punt in de afgelopen 48 dagen was € 74,96, het hoogste € 91,45.

Huidige prijs
€ 76,46
Laagste
€ 74,96
Hoogste
€ 91,45
Gemiddeld
€ 85,42
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN4064216947067
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
CategorieHandtassen
Winkels1
Prijsklasse€ 76,46

Kenmerken

Artikel 9-61021-45 549 in de kleur bordeaux suede shop je gemakkelijk en snel op onze webshop. Bekijk de gehele collectie van Caprice online

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

20 juli 2026

6,4/10Prima keuze

De huidige € 76,72 bij V&D is in lijn met de € 76,72 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 74,96, dus de absolute bodem is dit niet, maar V&D is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Nadelen

  • Stond eerder op € 74,96 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Caprice Dames Handtas 9-61021-45 549 Maat: 1 EU?

Caprice Dames Handtas 9-61021-45 549 Maat: 1 EU kost op dit moment € 76,46, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Caprice Dames Handtas 9-61021-45 549 Maat: 1 EU het goedkoopst?

Caprice Dames Handtas 9-61021-45 549 Maat: 1 EU is op dit moment verkrijgbaar bij V&D voor € 76,72. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 76,46. In de afgelopen 48 dagen was het laagste punt € 74,96 en het hoogste € 91,45 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Caprice Dames Handtas 9-61021-45 549 Maat: 1 EU op voorraad?

Ja, Caprice Dames Handtas 9-61021-45 549 Maat: 1 EU is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Caprice Dames Handtas 9-61021-45 549 Maat: 1 EU geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (V&D). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Caprice Dames Handtas 9-61021-45 549 Maat: 1 EU.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product