Products.ai

Korte jeans met steekzakken model 'Robertson'

  • Korte jeans met steekzakken model 'Robertson'

€ 78,95 – € 79,95

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Carhartt WIP · 661510 · black · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 78,95
Hoogste
€ 79,95
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 2 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 2 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 78,95
Laagste (58 dagen)
€ 78,95
Hoogste prijs
€ 79,95
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 78,95 is het laagste punt van de afgelopen 58 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 78,95
Laagste
€ 78,95
Hoogste
€ 79,95
Gemiddeld
€ 79,45
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Model661510
EAN4064958822882
Uiterlijk & staat
Kleurblack
Staatnew
Aanbod
CategorieKorte broeken
Alle details tonen
Winkels2
Prijsklasse€ 78,95 – € 79,95

Kenmerken

Look amazing no matter what you do with the Carhartt WIP pants in black. They are a great product that is breathable so you'll stay dry for longer, is exceptionally comfortable to wear all day long and is so light it feels weightless. You just can't go wrong with classic streetwear, get these shorts in black and you'll always be dressed your best for any occasion. They have an elastic waistband and can be adjusted for a personalised fit.Product details:Features: lightweight feel, breathable fabric, exceptional comfort Carhartt Wip Landon Korte Broek Zwart, Material: Materiaalsamenstelling: 100% Katoen koop nu bij KICKZ!

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

2 juli 2026

5,9/10Prima keuze

De huidige € 79,95 bij Blue Tomato NL is in lijn met de € 79,45 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 78,95, dus de absolute bodem is dit niet, maar Blue Tomato NL is op dit moment een nette keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Nadelen

  • Stond eerder op € 78,95 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Korte jeans met steekzakken model 'Robertson'?

De prijs van Korte jeans met steekzakken model 'Robertson' ligt op dit moment tussen € 78,95 en € 79,95, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Korte jeans met steekzakken model 'Robertson' het goedkoopst?

Op dit moment is Korte jeans met steekzakken model 'Robertson' het goedkoopst bij Kickz, met een totaalprijs van € 78,95 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 78,95 is het laagste punt van de afgelopen 58 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Korte jeans met steekzakken model 'Robertson' op voorraad?

Ja, Korte jeans met steekzakken model 'Robertson' is op voorraad bij 1 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Korte jeans met steekzakken model 'Robertson' geleverd?

De snelste winkel levert binnen 3 werkdagen (Blue Tomato). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Korte jeans met steekzakken model 'Robertson'.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product