Products.ai

Dreimaster Rock Dames Wol Wit Veelkleurig

  • Dreimaster Rock Dames Wol Wit Veelkleurig
  • Dreimaster Rock Dames Wol Wit Veelkleurig

Productoverzicht: dreimaster · 4066719185052 · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 119,13
Hoogste
€ 119,13
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 19 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 19 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 119,13
Laagste (21 dagen)
€ 119,13
Hoogste prijs
€ 119,13
Prijs gevolgd sinds
2 juli 2026

De huidige prijs van € 119,13 is het laagste punt van de afgelopen 21 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 119,13
Laagste
€ 119,13
Hoogste
€ 119,13
Gemiddeld
€ 119,13
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 2 juli 2026

Productdetails

Identificatie
Model4066719185052
EAN4066719185052
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
CategorieLange rokken
Winkels2
Alle details tonen
Prijsklasse€ 119,13

Kenmerken

Deze maxirok van DreiMaster Vintage is vrouwelijk en veelzijdig tegelijk. Het lange model van zachte, vloeiende stof is aangenaam ongecompliceerd, voorzien van een boho-bloemmotief en een horizontale ruche die de rok een spannende twist geeft. Een elastische taille en volledige voering zorgen voor meer comfort. In combinatie met laarzen ontstaat een trendy stijlbreuk, maar de zomerse look is ook perfect met sandalen. Rock

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

19 juli 2026

6,4/10Prima keuze

De huidige € 119,13 bij Secret Sales NL is in lijn met de € 119,13 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. Secret Sales NL is op dit moment een nette keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Dreimaster Rock Dames Wol Wit Veelkleurig?

Dreimaster Rock Dames Wol Wit Veelkleurig kost op dit moment € 119,13, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Dreimaster Rock Dames Wol Wit Veelkleurig het goedkoopst?

Op dit moment is Dreimaster Rock Dames Wol Wit Veelkleurig het goedkoopst bij Secret Sales, met een totaalprijs van € 119,13 exclusief eventuele verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 119,13 is het laagste punt van de afgelopen 21 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Dreimaster Rock Dames Wol Wit Veelkleurig op voorraad?

Ja, Dreimaster Rock Dames Wol Wit Veelkleurig is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Dreimaster Rock Dames Wol Wit Veelkleurig geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (V&D). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Dreimaster Rock Dames Wol Wit Veelkleurig.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product