Products.ai

RISA Vest Dames Gebroken wit beige

  • RISA Vest Dames Gebroken wit beige
  • RISA Vest Dames Gebroken wit beige

Productoverzicht: RISA · 4068298070767 · beige · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 100,75
Hoogste
€ 100,75
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 19 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 19 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 100,75
Laagste (58 dagen)
€ 100,75
Hoogste prijs
€ 100,75
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 100,75 is het laagste punt van de afgelopen 58 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 100,75
Laagste
€ 100,75
Hoogste
€ 100,75
Gemiddeld
€ 100,75
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkRISA
Model4068298070767
EAN4068298070767
Uiterlijk & staat
Kleurbeige
Staatnew
Aanbod
CategorieVesten
Alle details tonen
Winkels2
Prijsklasse€ 100,75

Kenmerken

Deze jas is gemaakt met een opvallend structuurpatroon en straalt verfijning uit. Het heeft een brede reverskraag en een dubbele rij knopen, versierd met twee knopen, waardoor het een tijdloze uitstraling heeft. Het rechte silhouet, de lange mouwen met manchetten en praktische voorzakken maken hem zowel stijlvol als functioneel voor koelere klimaten. Ideaal om een ​​vleugje warmte en elegantie toe te voegen aan je garderobe.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

19 juli 2026

6,4/10Prima keuze

De huidige € 100,75 bij Secret Sales NL is in lijn met de € 100,75 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. Secret Sales NL is op dit moment een nette keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost RISA Vest Dames Gebroken wit beige?

RISA Vest Dames Gebroken wit beige kost op dit moment € 100,75, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is RISA Vest Dames Gebroken wit beige het goedkoopst?

Op dit moment is RISA Vest Dames Gebroken wit beige het goedkoopst bij Secret Sales, met een totaalprijs van € 100,75 exclusief eventuele verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 100,75 is het laagste punt van de afgelopen 58 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is RISA Vest Dames Gebroken wit beige op voorraad?

Ja, RISA Vest Dames Gebroken wit beige is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt RISA Vest Dames Gebroken wit beige geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (V&D). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze RISA Vest Dames Gebroken wit beige.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product