Products.ai

Lucande - Wandlamp buiten - 1licht - Gegoten aluminium, glas - H: 29.5 cm - E27

  • Lucande - Wandlamp buiten - 1licht - Gegoten aluminium, glas - H: 29.5 cm - E27 - antraciet
  • Lucande - Wandlamp buiten - 1licht - Gegoten aluminium, glas - H: 29.5 cm - E27 - antraciet

€ 79,95 – € 86,90

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: LUCANDE · grey · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 79,95
Hoogste
€ 86,90
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 15 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 15 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 79,95
Laagste (60 dagen)
€ 79,95
Hoogste prijs
€ 86,90
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 79,95 is het laagste punt van de afgelopen 60 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 79,95
Laagste
€ 79,95
Hoogste
€ 86,90
Gemiddeld
€ 83,31
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN4251096573473
Uiterlijk & staat
Kleurgrey
Staatnew
Aanbod
Winkels2
Alle details tonen
Prijsklasse€ 79,95 – € 86,90

Kenmerken

Buitenwandlamp Brienne zet moderne accenten Dankzij haar ontwerp past de buitenwandlamp Brienne bijzonder goed in een moderne omgeving en is ze een HighLight aan de gevel. De kap is gemaakt van aluminium en glazen inzetstukken die voor helder licht zorgen. Het transparante glas geeft een duidelijk zicht op de lamp. Daarom zijn visueel aantrekkelijke filament lampen hier bijzonder geschikt als ze voldoen aan de A60-norm.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

15 juli 2026

7,3/10Goede deal

De huidige € 79,95 bij bol.com ligt onder de € 83,43 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. op dit moment is bol.com duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 3,48 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2
  • Gratis verzending bij bol.com, 7

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Lucande - Wandlamp buiten - 1licht - Gegoten aluminium, glas - H: 29.5 cm - E27?

De prijs van Lucande - Wandlamp buiten - 1licht - Gegoten aluminium, glas - H: 29.5 cm - E27 ligt op dit moment tussen € 79,95 en € 86,90, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Lucande - Wandlamp buiten - 1licht - Gegoten aluminium, glas - H: 29.5 cm - E27 het goedkoopst?

Op dit moment is Lucande - Wandlamp buiten - 1licht - Gegoten aluminium, glas - H: 29.5 cm - E27 het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 79,95 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 79,95 is het laagste punt van de afgelopen 60 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Lucande - Wandlamp buiten - 1licht - Gegoten aluminium, glas - H: 29.5 cm - E27 op voorraad?

Ja, Lucande - Wandlamp buiten - 1licht - Gegoten aluminium, glas - H: 29.5 cm - E27 is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Lucande - Wandlamp buiten - 1licht - Gegoten aluminium, glas - H: 29.5 cm - E27 geleverd?

De snelste winkel levert binnen 7 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Lucande - Wandlamp buiten - 1licht - Gegoten aluminium.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product