Products.ai

Monzana Keramische Ventilatorkachel - 2000W 4 Standen – Zwart

  • Monzana Keramische Ventilatorkachel - 2000W 4 Standen – Zwart

€ 57,95 – € 64,99

Vergelijk alle 3 winkels

Productoverzicht: monzana · 109521 · black · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 57,95
Hoogste
€ 57,95
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (3)

Sorteer:

Gegevens van 31 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 31 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 57,95
Laagste (30 dagen)
€ 57,95
Hoogste prijs
€ 57,95
Prijs gevolgd sinds
2 juli 2026

De huidige prijs van € 57,95 is het laagste punt van de afgelopen 30 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 57,95
Laagste
€ 57,95
Hoogste
€ 57,95
Gemiddeld
€ 57,95
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 2 juli 2026

Productdetails

Identificatie
Model109521
EAN4251776920993
Uiterlijk & staat
Kleurblack
Staatnew
Aanbod
Alle details tonen
Winkels3
Prijsklasse€ 57,95 – € 64,99

Kenmerken

Efficiënte verwarming in elk jaargetijde! Met de handige 2-in-1 keramische ventilatorkachel van monzana® ben je uitstekend voorbereid op elk seizoen. Dankzij het krachtige vermogen van 2000 watt creëert hij in een korte tijd een comfortabele warmte. De ventilator beschikt over 4 verschillende standen (ventilatorstand, gemiddelde warmte, hoge warmte en een energiezuinige ECO-stand). In de verwarming is een dubbele tangentiële ventilator ingebouwd. Deze werkt stil en efficiënt voor een betere luchtcirculatie. De luchtverhitter heeft ook een timer van 1-12 uur en een nachtstand. De oscillatie met een hoek van 120° kan eenvoudig geactiveerd of gedeactiveerd worden. De keramische ventilatorkachel is voorzien van een afstandsbediening. Bovenop het apparaat bevindt zich een elegant touchscreen. Een robuust metalen rooster beschermt het verwarmingselement, terwijl een

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

31 juli 2026

6,6/10Goede deal

De huidige € 57,95 bij bol.com ligt onder de € 58,95 die je bij de meeste van de 3 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. op dit moment is bol.com duidelijk de scherpste keuze.

3 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 1,00 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 3
  • Gratis verzending bij bol.com, 7

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Monzana Keramische Ventilatorkachel - 2000W 4 Standen – Zwart?

De prijs van Monzana Keramische Ventilatorkachel - 2000W 4 Standen – Zwart ligt op dit moment tussen € 57,95 en € 64,99, vergeleken bij 3 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Monzana Keramische Ventilatorkachel - 2000W 4 Standen – Zwart het goedkoopst?

Op dit moment is Monzana Keramische Ventilatorkachel - 2000W 4 Standen – Zwart het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 57,95 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 57,95 is het laagste punt van de afgelopen 30 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Monzana Keramische Ventilatorkachel - 2000W 4 Standen – Zwart op voorraad?

Ja, Monzana Keramische Ventilatorkachel - 2000W 4 Standen – Zwart is op voorraad bij 3 van de 3 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Monzana Keramische Ventilatorkachel - 2000W 4 Standen – Zwart geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (DeubaXXL NL). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Monzana Keramische Ventilatorkachel - 2000W 4 Standen – Zwart.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product