Products.ai

Shimano Asborgplaat Nexus 5r 33z20500 Geel

  • Shimano Asborgplaat Nexus 5r 33z20500 Geel

€ 6,53 – € 8,69

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Shimano · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 6,53
Hoogste
€ 7,81
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 13 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 13 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 6,53
Laagste (59 dagen)
€ 6,53
Hoogste prijs
€ 7,81
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 6,53 is het laagste punt van de afgelopen 59 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 6,53
Laagste
€ 6,53
Hoogste
€ 7,81
Gemiddeld
€ 7,22
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN4524667175445
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
CategorieFietsen
Winkels2
Prijsklasse€ 6,53 – € 8,69

Kenmerken

Anti-rotatie ringen voor naaf Shimano NexusKenmerken:Alfine en Nexus 11/8/7 versnellingsnaven gebruiken een genummerd paar anti-rotatie ringen die overeenkomen met het type van de framepootNexus 3 versnellingsnaven gebruiken 1 van elk type.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

13 juli 2026

7,0/10Goede deal

De huidige € 6,53 bij Velo-Store NL ligt onder de € 7,61 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. op dit moment is Velo-Store NL duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 1,08 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Shimano Asborgplaat Nexus 5r 33z20500 Geel?

De prijs van Shimano Asborgplaat Nexus 5r 33z20500 Geel ligt op dit moment tussen € 6,53 en € 8,69, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Shimano Asborgplaat Nexus 5r 33z20500 Geel het goedkoopst?

Op dit moment is Shimano Asborgplaat Nexus 5r 33z20500 Geel het goedkoopst bij Velo Store, met een totaalprijs van € 6,53 exclusief eventuele verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 6,53 is het laagste punt van de afgelopen 59 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Shimano Asborgplaat Nexus 5r 33z20500 Geel op voorraad?

Ja, Shimano Asborgplaat Nexus 5r 33z20500 Geel is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Shimano Asborgplaat Nexus 5r 33z20500 Geel geleverd?

De snelste winkel levert binnen 2 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Shimano Asborgplaat Nexus 5r 33z20500 Geel.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product