Products.ai

Sony a7 Mk III + FE 28-70mm OSS II

  • Sony a7 Mk III + FE 28-70mm OSS II

Productoverzicht: Sony · ILCE7M3MB.CEC · black · new Productdetails

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 31 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 31 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige prijs
€ 1.399,00
Laagste
€ 1.399,00
Hoogste
€ 1.399,00
Gemiddeld
€ 1.399,00
Laagste prijs

We volgen deze prijs sinds vandaag. De grafiek vult zich de komende dagen vanzelf.

Productdetails

Identificatie
MerkSony
ModelILCE7M3MB.CEC
EAN4548736176232
Uiterlijk & staat
Kleurblack
Staatnew
Aanbod
Alle details tonen
Winkels1
Prijsklasse€ 1.399,00

Kenmerken

Digital camera, mirrorless, 24.2 MP, Full Frame, 4K / 30 fps FE 28-70mm OSS II lens, Wi-Fi, NFC, Bluetooth, black

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

31 juli 2026

6,5/10Goede deal

De huidige € 1.399,00 bij Proshop NL is in lijn met de € 1.399,00 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. Proshop NL is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • Gratis verzending bij Proshop NL, 3 days

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (4)

Wat kost Sony a7 Mk III + FE 28-70mm OSS II?

Sony a7 Mk III + FE 28-70mm OSS II kost op dit moment € 1.399,00, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Sony a7 Mk III + FE 28-70mm OSS II het goedkoopst?

Sony a7 Mk III + FE 28-70mm OSS II is op dit moment verkrijgbaar bij Proshop voor € 1.399,00. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is Sony a7 Mk III + FE 28-70mm OSS II op voorraad?

Ja, Sony a7 Mk III + FE 28-70mm OSS II is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Sony a7 Mk III + FE 28-70mm OSS II geleverd?

De snelste winkel levert binnen 3 werkdagen (Proshop). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Sony a7 Mk III + FE 28-70mm OSS II.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product