Products.ai

Sangean Genuine Mini - WR-7 - Mini FM-radio met Bluetooth en houten kast - Wit

  • Sangean Genuine Mini - WR-7 - Mini FM-radio met Bluetooth en houten kast - Wit

€ 88,35 – € 89,85

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Sangean · A500410 · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 88,20
Hoogste
€ 88,35
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 30 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 30 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 88,35
Laagste (58 dagen)
€ 88,20
Hoogste prijs
€ 88,35
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 88,35 is het laagste punt van de afgelopen 58 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 88,35
Laagste
€ 88,20
Hoogste
€ 88,35
Gemiddeld
€ 88,28
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
ModelA500410
EAN4711317995052
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
Winkels2
Alle details tonen
Prijsklasse€ 88,35 – € 89,85

Kenmerken

Genuine Mini WR-7, Built-In Bluetooth Wireless Audio Streaming, 36 hours of battery life after fully charged, External FM Wire Antenna and Micro USB Charging Cable included, matt white

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

30 juli 2026

6,0/10Prima keuze

De huidige € 88,35 bij Proshop NL ligt onder de € 89,10 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 88,20, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is Proshop NL duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 0,75 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2

Nadelen

  • Stond eerder op € 88,20 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Sangean Genuine Mini - WR-7 - Mini FM-radio met Bluetooth en houten kast - Wit?

De prijs van Sangean Genuine Mini - WR-7 - Mini FM-radio met Bluetooth en houten kast - Wit ligt op dit moment tussen € 88,35 en € 89,85, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Sangean Genuine Mini - WR-7 - Mini FM-radio met Bluetooth en houten kast - Wit het goedkoopst?

Op dit moment is Sangean Genuine Mini - WR-7 - Mini FM-radio met Bluetooth en houten kast - Wit het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 89,85 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 88,35 is het laagste punt van de afgelopen 58 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Sangean Genuine Mini - WR-7 - Mini FM-radio met Bluetooth en houten kast - Wit op voorraad?

Ja, Sangean Genuine Mini - WR-7 - Mini FM-radio met Bluetooth en houten kast - Wit is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Sangean Genuine Mini - WR-7 - Mini FM-radio met Bluetooth en houten kast - Wit geleverd?

De snelste winkel levert binnen 6 werkdagen (Proshop). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Sangean Genuine Mini - WR-7 - Mini FM-radio met Bluetooth en houten kast - Wit.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product