Products.ai

Prologo Scratch Zadel M5 PAS NACK - 140mm

  • Prologo Scratch Zadel M5 PAS NACK - 140mm

€ 181,40 – € 230,06

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Prologo · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 180,54
Hoogste
€ 232,65
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 26 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 26 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 181,40
Laagste (55 dagen)
€ 180,54
Hoogste prijs
€ 232,65
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 181,40 is het laagste punt van de afgelopen 55 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 181,40
Laagste
€ 180,54
Hoogste
€ 232,65
Gemiddeld
€ 208,34
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN4711946193287
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
CategorieFietszadels
Winkels2
Prijsklasse€ 181,40 – € 230,06

Kenmerken

RAIL: NACKTAIL: 250x140WEIGHT: 132gPAS Dankzij het nieuwe ontwerp, de afmetingen en de ergonomie van de "T SHAPE", is de SCRATCH M5 geschikt voor mannen / vrouwen. De afmetingen zijn 250 x 140 mm.Het nieuwe MSS multisectorsysteem, ontworpen in samenwerking met de Politecnico di Milano, verbetert het comfort en de prestaties. De van elkaar gescheiden actieve schuimen creëren 5 afzonderlijk in kaart gebrachte zones, die de normale trapbeweging ondersteunen tijdens de duw- en trekfases. De ronde vorm van de SCRATCH M5 zorgt ervoor dat het bekken op natuurlijke wijze kan draaien, waardoor stabiliteit en ondersteuning voor de lumbale gebieden wordt gecreëerd; het bevordert ook de drukverdeling over een groter oppervlak.PAS (Perineal Area System) is een kanaal dat is ontworpen om drukpieken en gevoelloosheid te elimineren door de bloedcirculatie te verbeteren. Het speciale ergonomische ontwerp, ondersteund door schuim met variabele dichtheid, elimineert de contactpunten in de prostaat-genita...

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

26 juli 2026

7,9/10Goede deal

De huidige € 181,40 bij bol.com ligt onder de € 205,73 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 180,54, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is bol.com duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 24,33 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2
  • Gratis verzending bij bol.com, 8

Nadelen

  • Stond eerder op € 180,54 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Prologo Scratch Zadel M5 PAS NACK - 140mm?

De prijs van Prologo Scratch Zadel M5 PAS NACK - 140mm ligt op dit moment tussen € 181,40 en € 230,06, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Prologo Scratch Zadel M5 PAS NACK - 140mm het goedkoopst?

Op dit moment is Prologo Scratch Zadel M5 PAS NACK - 140mm het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 181,40 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 181,40 is het laagste punt van de afgelopen 55 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Prologo Scratch Zadel M5 PAS NACK - 140mm op voorraad?

Ja, Prologo Scratch Zadel M5 PAS NACK - 140mm is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Prologo Scratch Zadel M5 PAS NACK - 140mm geleverd?

De snelste winkel levert binnen 8 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Prologo Scratch Zadel M5 PAS NACK - 140mm.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product