Products.ai

Remontluchtingsset Jagwire Elite Dot

  • Remontluchtingsset Jagwire Elite Dot

€ 98,48 – € 100,97

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Jagwire · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 98,48
Hoogste
€ 101,17
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 28 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 28 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 98,48
Laagste (58 dagen)
€ 98,48
Hoogste prijs
€ 101,17
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 98,48 is het laagste punt van de afgelopen 58 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 98,48
Laagste
€ 98,48
Hoogste
€ 101,17
Gemiddeld
€ 100,56
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN4715910042519
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
Winkels2
Prijsklasse€ 98,48 – € 100,97

Kenmerken

De premium spuiten bieden verbeterde helderheid, verhoogde duurzaamheid en ergonomische handgrepen. Innovatieve 1/4 draai kleppen maken het gemakkelijk om het ontluchtingssysteem snel te openen en te sluiten. Rechte en 90 graden clips houden de spuit in een verticale positie om de technicus een handje te helpen. Inclusief ontluchtingsblokken voor de meeste populaire 2-piston en 4-piston remklauwen. De luxe behuizing houdt kleine onderdelen georganiseerd en beschermd. Inclusief premium spuiten en universele adapters met 1/4 draai kleppen. Compatibel met de meeste hydraulische schijfremmen met DOT-vloeistof van Avid, SRAM, Formula, Hayes en Hope. De zwarte O-ringen zorgen voor een gemakkelijke identificatie voor gebruik alleen met DOT-vloeistofsystemen.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

28 juli 2026

6,5/10Goede deal

De huidige € 98,48 bij Velo-Store NL ligt onder de € 99,73 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. op dit moment is Velo-Store NL duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 1,25 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Remontluchtingsset Jagwire Elite Dot?

De prijs van Remontluchtingsset Jagwire Elite Dot ligt op dit moment tussen € 98,48 en € 100,97, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Remontluchtingsset Jagwire Elite Dot het goedkoopst?

Op dit moment is Remontluchtingsset Jagwire Elite Dot het goedkoopst bij Velo Store, met een totaalprijs van € 98,48 exclusief eventuele verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 98,48 is het laagste punt van de afgelopen 58 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Remontluchtingsset Jagwire Elite Dot op voorraad?

Ja, Remontluchtingsset Jagwire Elite Dot is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Remontluchtingsset Jagwire Elite Dot geleverd?

De snelste winkel levert binnen 8 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Remontluchtingsset Jagwire Elite Dot.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product