Products.ai

Kaloo Lapinoo – Knuffeldoek konijn - Terracotta

  • Kaloo Lapinoo – Knuffeldoek konijn - Terracotta
  • Kaloo Lapinoo – Knuffeldoek konijn - Terracotta

€ 15,95 – € 19,99

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Kaloo · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 15,95
Hoogste
€ 19,99
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 15 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 15 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 15,95
Laagste (22 dagen)
€ 15,95
Hoogste prijs
€ 19,99
Prijs gevolgd sinds
2 juli 2026

De huidige prijs van € 15,95 is het laagste punt van de afgelopen 22 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 15,95
Laagste
€ 15,95
Hoogste
€ 19,99
Gemiddeld
€ 16,32
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 2 juli 2026

Productdetails

Identificatie
MerkKaloo
EAN4894173100225
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
Winkels2
Prijsklasse€ 15,95 – € 19,99

Kenmerken

Kaloo knuffeldoekje met een konijn uyit de Lapinoo serie is een knuffel en een knuffeldoekje in 1! Dit terracotta konijn met hele lange oren zit verpakt in een cadeaudoos is een origineel kraamcadeau. Met de oren knoop je het knuffeldoekje aan de maxi-cosi of box, zo heb je hem altijd bij de hand! Een prachtige terra roze kleur, fluweelzachte rib velours en lange oren waarmee kleine handjes dit knuffeldoekje makkelijk vastpakken. Het knuffeldoekje zit verpakt in een groene geschenkdoos, aan de binnenkant van de deksel is er ruimte om de naam van de ontvanger en de afzender te schrijven. Het knuffeldoekje is geschikt vanaf de geboorte en is gemaakt van 100% recycled polyester en mag tot 30 graden gewassen worden.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

15 juli 2026

6,8/10Goede deal

De huidige € 15,95 bij Psikhouvanjou.nl NL - FamilyBlend ligt onder de € 17,97 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. op dit moment is Psikhouvanjou.nl NL - FamilyBlend duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 2,02 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Kaloo Lapinoo – Knuffeldoek konijn - Terracotta?

De prijs van Kaloo Lapinoo – Knuffeldoek konijn - Terracotta ligt op dit moment tussen € 15,95 en € 19,99, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Kaloo Lapinoo – Knuffeldoek konijn - Terracotta het goedkoopst?

Op dit moment is Kaloo Lapinoo – Knuffeldoek konijn - Terracotta het goedkoopst bij Psikhouvanjou.nl NL - FamilyBlend, met een totaalprijs van € 20,90 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 15,95 is het laagste punt van de afgelopen 22 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Kaloo Lapinoo – Knuffeldoek konijn - Terracotta op voorraad?

Ja, Kaloo Lapinoo – Knuffeldoek konijn - Terracotta is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Kaloo Lapinoo – Knuffeldoek konijn - Terracotta geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Kaloo Lapinoo – Knuffeldoek konijn - Terracotta.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product