Products.ai

Euromic LEGO® Iconic Pirate Princess Keychain w/LED light

  • Euromic LEGO® Iconic Pirate Princess Keychain w/LED light

€ 19,07 – € 21,99

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Euromic · 4006036-KE193H · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 11,98
Hoogste
€ 11,98
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 24 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 24 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 11,98
Laagste (52 dagen)
€ 11,98
Hoogste prijs
€ 11,98
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 11,98 is het laagste punt van de afgelopen 52 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 11,98
Laagste
€ 11,98
Hoogste
€ 11,98
Gemiddeld
€ 11,98
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Model4006036-KE193H
EAN4895028531720
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
Winkels2
Alle details tonen
Prijsklasse€ 19,07 – € 21,99

Kenmerken

LEGO® Iconic Pirate Princess Keychain w/LED light

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

24 juli 2026

6,5/10Goede deal

De huidige € 21,99 bij bol.com is in lijn met de € 17,17 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 11,98, dus de absolute bodem is dit niet, maar bol.com is op dit moment een nette keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • Gratis verzending bij bol.com, 12

Nadelen

  • Stond eerder op € 11,98 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Euromic LEGO® Iconic Pirate Princess Keychain w/LED light?

De prijs van Euromic LEGO® Iconic Pirate Princess Keychain w/LED light ligt op dit moment tussen € 19,07 en € 21,99, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Euromic LEGO® Iconic Pirate Princess Keychain w/LED light het goedkoopst?

Op dit moment is Euromic LEGO® Iconic Pirate Princess Keychain w/LED light het goedkoopst bij Proshop, met een totaalprijs van € 19,34 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 11,98 is het laagste punt van de afgelopen 52 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Euromic LEGO® Iconic Pirate Princess Keychain w/LED light op voorraad?

Ja, Euromic LEGO® Iconic Pirate Princess Keychain w/LED light is op voorraad bij 1 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Euromic LEGO® Iconic Pirate Princess Keychain w/LED light geleverd?

De snelste winkel levert binnen 12 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Euromic LEGO® Iconic Pirate Princess Keychain w/LED light.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product