Products.ai

Summer Waves Frame Zwembad Rechthoekig - 260 x 160 x 66 cm - zwembaden

  • Summer Waves Frame Zwembad Rechthoekig - 260 x 160 x 66 cm - zwembaden
  • Summer Waves Frame Zwembad Rechthoekig - 260 x 160 x 66 cm - zwembaden

Productoverzicht: Summer Waves · 4895215108544 · blue · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 89,00
Hoogste
€ 99,99
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (3)

Sorteer:

Gegevens van 13 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 13 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 99,99
Laagste (53 dagen)
€ 89,00
Hoogste prijs
€ 99,99
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 99,99. Het laagste punt in de afgelopen 53 dagen was € 89,00, het hoogste € 99,99.

Huidige prijs
€ 99,99
Laagste
€ 89,00
Hoogste
€ 99,99
Gemiddeld
€ 97,46
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Model4895215108544
EAN4895215108544
Uiterlijk & staat
Kleurblue
Staatnew
Aanbod
CategorieZwembaden
Alle details tonen
Winkels3
Prijsklasse€ 99,99

Kenmerken

Summer Waves Zwembad Small Frame De Summer Waves Zwembad Small Frame 260 x 160 x 66 cm is een perfect zwembad voor kleinere buitenruimtes. Dit eenvoudig te monteren zwembad biedt gemak en robuuste duurzaamheid. Met het Summer Waves Zwembad Small Frame kun je eindelijk genieten van een verkoelende duik in de zomer. Vul gewoon het zwembad met water en maak je klaar voor eindeloos waterpret. Specificaties * Afmeting zwembad: 260 x 160 x 66 cm * Watercapaciteit: 2.472 liter (80% gevuld) * Klaar voor water in 30 minuten Met deze Summer Waves Zwembad Small Frame kun je eindelijk genieten van een verkoelende duik in de zomer. Dankzij de compacte afmeting van 260 x 160 x 66 cm is het zwembad eenvoudig te monteren in kleinere buitenruimtes en klaar voor gebruik binnen 30 minuten. Met een watercapaciteit van 2.472 liter, is dit zwembad perfect voor gezinnen en groepen vrienden die willen genieten van de zon en het water zonder veel ruimte in beslag te nemen. Het Summer Waves

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

13 juli 2026

5,9/10Prima keuze

De huidige € 99,99 bij Top1toys NL - FamilyBlend is in lijn met de € 99,99 die je bij de meeste van de 3 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 89,00, dus de absolute bodem is dit niet, maar Top1toys NL - FamilyBlend is op dit moment een nette keuze.

3 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Nadelen

  • Stond eerder op € 89,00 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Summer Waves Frame Zwembad Rechthoekig - 260 x 160 x 66 cm - zwembaden?

Summer Waves Frame Zwembad Rechthoekig - 260 x 160 x 66 cm - zwembaden kost op dit moment € 99,99, vergeleken bij 3 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Summer Waves Frame Zwembad Rechthoekig - 260 x 160 x 66 cm - zwembaden het goedkoopst?

Op dit moment is Summer Waves Frame Zwembad Rechthoekig - 260 x 160 x 66 cm - zwembaden het goedkoopst bij Marskramer, met een totaalprijs van € 99,99 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 99,99. In de afgelopen 53 dagen was het laagste punt € 89,00 en het hoogste € 99,99 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Summer Waves Frame Zwembad Rechthoekig - 260 x 160 x 66 cm - zwembaden op voorraad?

Ja, Summer Waves Frame Zwembad Rechthoekig - 260 x 160 x 66 cm - zwembaden is op voorraad bij 3 van de 3 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Summer Waves Frame Zwembad Rechthoekig - 260 x 160 x 66 cm - zwembaden geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (Top1toys). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Summer Waves Frame Zwembad Rechthoekig - 260 x 160 x 66 cm - zwembaden.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product