Products.ai

HORI Premium Screen Protective Filter - Screenprotector - Nintendo Switch 2

  • HORI Premium Screen Protective Filter - Screenprotector - Nintendo Switch 2

Productoverzicht: Hori · NSX-059E · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 14,89
Hoogste
€ 14,99
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (3)

Sorteer:

Gegevens van 15 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 15 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 14,99
Laagste (59 dagen)
€ 14,89
Hoogste prijs
€ 14,99
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 14,99 is het laagste punt van de afgelopen 59 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 14,99
Laagste
€ 14,89
Hoogste
€ 14,99
Gemiddeld
€ 14,98
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkHori
ModelNSX-059E
EAN4961818041080
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
Winkels3
Alle details tonen
Prijsklasse€ 14,99

Kenmerken

Bescherm je Nintendo Switch™ 2 met de HORI Premium Screen Protective Filter – dé keuze voor gamers die kwaliteit en comfort willen combineren. Deze screen protector is speciaal ontworpen voor de Nintendo Switch 2 en biedt optimale bescherming tegen krassen dankzij de krasbestendige 9H Super Hardness-coating. Naast fysieke bescherming vermindert het filter ook schadelijk blauw licht, wat zorgt voor een comfortabelere en minder vermoeiende game-ervaring, zelfs tijdens lange speelsessies. De applicatie is eenvoudig en snel dankzij HORI’s gebruiksvriendelijke aanbrengmethode. Zorg er wel voor dat je scherm schoon en stofvrij is voor het beste resultaat. Officieel gelicentieerd door Nintendo®, dus gegarandeerd een perfecte pasvorm en betrouwbare kwaliteit. Een slimme upgrade voor elke gamer! Kenmerken: Eersteklas screenprotector voor Nintendo Switch 2 Gemakkelijke aanbrengmethode in 3 stappen voor bevredigende resultaten de eerste keer Speciaal geschikt voor het scherm van Nintendo Switch 2 Kristalheldere kwaliteitsfolie gemaakt in Japan Krasbestendige 9H Super Hardness en Blue Light Cut-functie Officieel gelicentieerd door Nintendo®

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

15 juli 2026

5,9/10Prima keuze

De huidige € 14,99 bij Proshop NL is in lijn met de € 14,99 die je bij de meeste van de 3 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 14,89, dus de absolute bodem is dit niet, maar Proshop NL is op dit moment een nette keuze.

3 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Nadelen

  • Stond eerder op € 14,89 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost HORI Premium Screen Protective Filter - Screenprotector - Nintendo Switch 2?

HORI Premium Screen Protective Filter - Screenprotector - Nintendo Switch 2 kost op dit moment € 14,99, vergeleken bij 3 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is HORI Premium Screen Protective Filter - Screenprotector - Nintendo Switch 2 het goedkoopst?

Op dit moment is HORI Premium Screen Protective Filter - Screenprotector - Nintendo Switch 2 het goedkoopst bij Dreamland, met een totaalprijs van € 14,99 exclusief eventuele verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 14,99 is het laagste punt van de afgelopen 59 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is HORI Premium Screen Protective Filter - Screenprotector - Nintendo Switch 2 op voorraad?

Ja, HORI Premium Screen Protective Filter - Screenprotector - Nintendo Switch 2 is op voorraad bij 3 van de 3 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt HORI Premium Screen Protective Filter - Screenprotector - Nintendo Switch 2 geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze HORI Premium Screen Protective Filter - Screenprotector - Nintendo Switch 2.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product