Products.ai

PYREX - Prepware Mengkom - Borosilicaatglas - 2l - Transparant

  • PYREX - Prepware Mengkom - Borosilicaatglas - 2l - Transparant
  • PYREX - Prepware Mengkom - Borosilicaatglas - 2l - Transparant

€ 12,99 – € 13,15

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Pyrex · 5010762010600 · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 9,21
Hoogste
€ 12,99
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 14 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 14 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 12,99
Laagste (50 dagen)
€ 9,21
Hoogste prijs
€ 12,99
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 12,99. Het laagste punt in de afgelopen 50 dagen was € 9,21, het hoogste € 12,99.

Huidige prijs
€ 12,99
Laagste
€ 9,21
Hoogste
€ 12,99
Gemiddeld
€ 12,61
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkPyrex
Model5010762010600
EAN5010762010600
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
CategorieBakproducten
Winkels2
Alle details tonen
Prijsklasse€ 12,99 – € 13,15

Kenmerken

In deze stevige beslagkom van Pyrex kun je verschillende ingrediënten gemakkelijk mixen tot een mooi beslag. Of het nu gaat om een beslag voor pannenkoeken, oliebollen of zelfs het kneden van brooddeeg. Daarnaast is de kom ook ideaal voor het serveren van salades of desserts. De kom is gemaakt van stevig borosilicaatglas en magnetron- en ovenbestendig tot een temperatuur van 300 graden. Inhoud: 2 liter.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

14 juli 2026

5,9/10Prima keuze

De huidige € 12,99 bij Marskramer NL – Familyblend ligt onder de € 13,07 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 9,21, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is Marskramer NL – Familyblend duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 0,08 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2

Nadelen

  • Stond eerder op € 9,21 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost PYREX - Prepware Mengkom - Borosilicaatglas - 2l - Transparant?

De prijs van PYREX - Prepware Mengkom - Borosilicaatglas - 2l - Transparant ligt op dit moment tussen € 12,99 en € 13,15, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is PYREX - Prepware Mengkom - Borosilicaatglas - 2l - Transparant het goedkoopst?

Op dit moment is PYREX - Prepware Mengkom - Borosilicaatglas - 2l - Transparant het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 16,14 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 12,99. In de afgelopen 50 dagen was het laagste punt € 9,21 en het hoogste € 12,99 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is PYREX - Prepware Mengkom - Borosilicaatglas - 2l - Transparant op voorraad?

Ja, PYREX - Prepware Mengkom - Borosilicaatglas - 2l - Transparant is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt PYREX - Prepware Mengkom - Borosilicaatglas - 2l - Transparant geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (Marskramer). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze PYREX - Prepware Mengkom - Borosilicaatglas - 2l - Transparant.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product