Products.ai

Edelweiss Oogserum Concentrate 10 ml

  • Edelweiss Oogserum Concentrate 10 ml
  • Edelweiss Oogserum Concentrate 10 ml

Productoverzicht: The Body Shop · 5028197179731 · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 35,34
Hoogste
€ 35,34
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 22 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 22 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige prijs
€ 35,34
Laagste
€ 35,34
Hoogste
€ 35,34
Gemiddeld
€ 35,34
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 23 juli 2026

Productdetails

Identificatie
Model5028197179731
EAN5028197179731
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
CategorieCosmetics & Skincare
Winkels2
Alle details tonen
Prijsklasse€ 35,34

Kenmerken

THE BODY SHOP Edelweiss Oogserumconcentraat. Een luchtige gelformule die de oogcontouren verfrist en fijne lijntjes verzacht. Belangrijkste voordelen - Verkleint de zichtbaarheid van lijntjes: Klinisch aangetoond dat de uitstraling van fijne lijntjes en rimpels rondom de ogen vermindert, voor een subtielere look. - Verfrissend na vier weken: De huid rond de ogen lijkt minder vermoeid en krijgt een frissere, helderdere uitstraling. - Bescherming tegen vervuiling: Biedt aantoonbare bescherming tegen luchtvervuiling, met speciale aandacht voor PM2.5-deeltjes afkomstig uit uitlaatgassen en brandstofverbranding. Ingrediënten en werking Het serum is verrijkt met Edelweiss-extract en natuurlijke peptiden die de huidweerstand versterken. Specifieke componenten zijn onder meer: - Edelweiss-extract uit Zwitserland, van nature rijk aan leontopodinezuur, een bekende antioxidant. - Edelweiss-stamcellen uit Italië, bekend om hun beschermende eigenschappen. - Rijstpeptiden die het afweermechanisme en de barrièrefunctie van de huid ondersteunen, wat bijdraagt aan een stralende teint. - Hyaluronzuur voor langdurige hydratatie en veerkracht. - Een hydraterende crème onder Community Fair Trade-criteria. Extra ingrediënten - Moringa-zaadolie uit Rwanda.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

22 juli 2026

6,4/10Prima keuze

De huidige € 35,34 bij Secret Sales NL is in lijn met de € 35,34 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. Secret Sales NL is op dit moment een nette keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (4)

Wat kost Edelweiss Oogserum Concentrate 10 ml?

Edelweiss Oogserum Concentrate 10 ml kost op dit moment € 35,34, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Edelweiss Oogserum Concentrate 10 ml het goedkoopst?

Op dit moment is Edelweiss Oogserum Concentrate 10 ml het goedkoopst bij Secret Sales, met een totaalprijs van € 35,34 exclusief eventuele verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is Edelweiss Oogserum Concentrate 10 ml op voorraad?

Ja, Edelweiss Oogserum Concentrate 10 ml is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Edelweiss Oogserum Concentrate 10 ml geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (V&D). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Edelweiss Oogserum Concentrate 10 ml.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product