Products.ai

Sealtex Regenbroek Portwest S451 | PU

  • Sealtex Regenbroek Portwest S451 | PU

Productoverzicht: Portwest · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 36,95
Hoogste
€ 36,95
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 2 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 2 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 36,95
Laagste (59 dagen)
€ 36,95
Hoogste prijs
€ 36,95
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 36,95 is het laagste punt van de afgelopen 59 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 36,95
Laagste
€ 36,95
Hoogste
€ 36,95
Gemiddeld
€ 36,95
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN5036108002283
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
CategorieRegenbroeken
Winkels1
Prijsklasse€ 36,95

Kenmerken

Sealtex Regenbroek Portwest S451 | PU Regenbroek Portwest S451 Deze lichtgewicht, waterdichte overbroek biedt exceptionele waarde voor uw geld en zou onderdeel van de garderobe van iedereen moeten zijn die buiten werkt. De ruime pasvorm betekent dat deze met meerdere lagen gedragen kan worden en dat uw eigen broek er nog comfortabel onder past. De elastische taille zorgt ervoor dat u vrij kunt bewegen. Door de verstelbare zoom heeft de broek altijd een goede pasvorm rond de bovenkant van werkschoenen MATERIAAL INFORMATIE  zijn gemaakt van de Stof: Sealtex ™ Classic, 200gram. SEALTEX ™ CLASSIC Sealtex ™ Classic is een zeer technisch flexibel sterk doek en bestaat voor 100% uit een polyster tricot breisel. Er worden regelmatig testen uitgevoerd op deze stof om er zeker van te zijn dat deze voldoet aan de EN343 waterdichte normering. We maken gebruik van onafhankelijke testinstituten die testen

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

2 juli 2026

5,9/10Prima keuze

De huidige € 36,95 bij Plusjop NL is in lijn met de € 36,95 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. Plusjop NL is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Sealtex Regenbroek Portwest S451 | PU?

Sealtex Regenbroek Portwest S451 | PU kost op dit moment € 36,95, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Sealtex Regenbroek Portwest S451 | PU het goedkoopst?

Sealtex Regenbroek Portwest S451 | PU is op dit moment verkrijgbaar bij Plusjop voor € 36,95. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 36,95 is het laagste punt van de afgelopen 59 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Sealtex Regenbroek Portwest S451 | PU op voorraad?

Ja, Sealtex Regenbroek Portwest S451 | PU is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Sealtex Regenbroek Portwest S451 | PU geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (Plusjop). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Sealtex Regenbroek Portwest S451 | PU.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product