Products.ai

Hygiplas vierkant voedselopslagcontainer deksel wit groot

  • Hygiplas vierkant voedselopslagcontainer deksel wit groot

Productoverzicht: Hygiplas · HY418 · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 4,46
Hoogste
€ 4,46
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 2 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 2 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 4,46
Laagste (58 dagen)
€ 4,46
Hoogste prijs
€ 4,46
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 4,46 is het laagste punt van de afgelopen 58 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 4,46
Laagste
€ 4,46
Hoogste
€ 4,46
Gemiddeld
€ 4,46
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
ModelHY418
EAN5050984788710
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
Winkels1
Alle details tonen
Prijsklasse€ 4,46

Kenmerken

Help voedsel vers te houden met het grote witte vierkante voedselcontainerdeksel van Hygiplas. Ideaal voor regelmatig gebruik in drukke voedselbereidingsruimtes, het deksel is vaatwasser- en vriezerbestendig. Perfect voor koude opslag en kan gemakkelijk worden schoongemaakt - geweldig voor veelzijdig gebruik. Kleurcodering maakt het gemakkelijk om de inhoud te identificeren, houdt ingrediënten georganiseerd en helpt het risico van kruisbesmetting te vermijden. Witte deksels worden meestal gebruikt om zuivel- of bakkerijproducten aan te geven. Groot - past op 10/15Ltr. Compatibel met Hygiplas containers - HY404, HY405, HY406

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

2 juli 2026

5,9/10Prima keuze

De huidige € 4,46 bij Nisbets NL is in lijn met de € 4,46 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. Nisbets NL is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Hygiplas vierkant voedselopslagcontainer deksel wit groot?

Hygiplas vierkant voedselopslagcontainer deksel wit groot kost op dit moment € 4,46, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Hygiplas vierkant voedselopslagcontainer deksel wit groot het goedkoopst?

Hygiplas vierkant voedselopslagcontainer deksel wit groot is op dit moment verkrijgbaar bij Nisbets voor € 4,46. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 4,46 is het laagste punt van de afgelopen 58 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Hygiplas vierkant voedselopslagcontainer deksel wit groot op voorraad?

Ja, Hygiplas vierkant voedselopslagcontainer deksel wit groot is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Hygiplas vierkant voedselopslagcontainer deksel wit groot geleverd?

De snelste winkel levert binnen 14 werkdagen (Nisbets). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Hygiplas vierkant voedselopslagcontainer deksel wit groot.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product