Products.ai

Speedo Team Pull Buoy 77530-23001 - Kleur Zwart-multicolour - Maat 1SIZE

  • Speedo Team Pull Buoy 77530-23001 - Kleur Zwart-multicolour - Maat 1SIZE

€ 24,00 – € 30,00

Vergelijk alle 4 winkels

Productoverzicht: Speedo · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 24,00
Hoogste
€ 30,00
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (4)

Sorteer:

Gegevens van 30 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 30 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 24,00
Laagste (58 dagen)
€ 24,00
Hoogste prijs
€ 30,00
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 24,00 is het laagste punt van de afgelopen 58 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 24,00
Laagste
€ 24,00
Hoogste
€ 30,00
Gemiddeld
€ 26,16
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkSpeedo
EAN5053744867533
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
CategorieZwemmen
Winkels4
Prijsklasse€ 24,00 – € 30,00

Kenmerken

Werk harder en perfectioneer je arstechniek met onze klassieke Pull buoy. Ontworpen om het bovenlichaam te isoleren, voegt de pull buoy drijfvermogen toe tussen je benen, zodat je je armtrek kunt verfijnen en je zwemtechniek kunt verbeteren. Zonder je benen om je voort te stuwen, nemen je armen en schouders het over, waardoor de kracht en uithoudingsvermogen van het bovenlichaam verbeteren tijdens je zwemslagen. Gebruik het om je lichaamshouding te verbeteren voor meer snelheid en efficiëntie.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

30 juli 2026

7,1/10Goede deal

De huidige € 24,00 bij Trek-Expert NL ligt onder de € 26,48 die je bij de meeste van de 4 winkels betaalt. op dit moment is Trek-Expert NL duidelijk de scherpste keuze.

4 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 2,48 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 4

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Speedo Team Pull Buoy 77530-23001 - Kleur Zwart-multicolour - Maat 1SIZE?

De prijs van Speedo Team Pull Buoy 77530-23001 - Kleur Zwart-multicolour - Maat 1SIZE ligt op dit moment tussen € 24,00 en € 30,00, vergeleken bij 4 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Speedo Team Pull Buoy 77530-23001 - Kleur Zwart-multicolour - Maat 1SIZE het goedkoopst?

Op dit moment is Speedo Team Pull Buoy 77530-23001 - Kleur Zwart-multicolour - Maat 1SIZE het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 30,00 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 24,00 is het laagste punt van de afgelopen 58 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Speedo Team Pull Buoy 77530-23001 - Kleur Zwart-multicolour - Maat 1SIZE op voorraad?

Ja, Speedo Team Pull Buoy 77530-23001 - Kleur Zwart-multicolour - Maat 1SIZE is op voorraad bij 4 van de 4 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Speedo Team Pull Buoy 77530-23001 - Kleur Zwart-multicolour - Maat 1SIZE geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Speedo Team Pull Buoy 77530-23001 - Kleur Zwart-multicolour - Maat 1SIZE.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product