Products.ai

SEGA Sonic Racing: CrossWorlds Standaard PlayStation 5

  • SEGA Sonic Racing: CrossWorlds Standaard PlayStation 5

€ 43,77 – € 57,92

Vergelijk alle 3 winkels

Productoverzicht: Sega · used Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 43,77
Hoogste
€ 74,05
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (3)

Sorteer:

Gegevens van 28 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 28 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 43,77
Laagste (59 dagen)
€ 43,77
Hoogste prijs
€ 74,05
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 43,77 is het laagste punt van de afgelopen 59 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 43,77
Laagste
€ 43,77
Hoogste
€ 74,05
Gemiddeld
€ 62,17
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkSega
EAN5055277056408
Uiterlijk & staat
Staatused
Aanbod
Winkels3
Prijsklasse€ 43,77 – € 57,92

Kenmerken

Duik in de dynamische wereld van racen met de videogame Sega Sonic Racing : Crossworlds op PS5. Ontwikkeld door Sega, belooft deze iconische titel uit de wereld van videogames urenlang spanning en vermaak voor liefhebbers van spellen en speelgoed.In Sonic Racing : Crossworlds, maak je je klaar voor spannende races met je favoriete personages uit het Sonic-universum. Neem het op tegen je vrienden of kunstmatige intelligenties op razendsnelle circuits, waar snelheid en strategie essentieel zijn om de overwinning te behalen. De soepele gameplay en indrukwekkende graphics van de PS5 maken van elke race een meeslepende ervaring.De hoogtepunten van deze game zijn: Iconische personages: Sluit je aan bij Sonic, Tails, Knuckles en vele anderen in razendsnelle races. Variërende circuits: Verken verschillende omgevingen geïnspireerd door de werelden van Sonic, elk met zijn eigen uitdagingen en racekenmerken. Multiplayer-modus: Daag je vrienden uit en toon je vaardigheden op de baan, zowel...

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

28 juli 2026

8,8/10Slimme koop

De huidige € 43,77 bij bol.com ligt onder de € 56,39 die je bij de meeste van de 3 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. op dit moment is bol.com duidelijk de scherpste keuze.

3 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 12,62 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 3
  • Gratis verzending bij bol.com, 12

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (6)

Wat kost SEGA Sonic Racing: CrossWorlds Standaard PlayStation 5?

De prijs van SEGA Sonic Racing: CrossWorlds Standaard PlayStation 5 ligt op dit moment tussen € 43,77 en € 57,92, vergeleken bij 3 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is SEGA Sonic Racing: CrossWorlds Standaard PlayStation 5 het goedkoopst?

Op dit moment is SEGA Sonic Racing: CrossWorlds Standaard PlayStation 5 het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 43,77 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 43,77 is het laagste punt van de afgelopen 59 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is SEGA Sonic Racing: CrossWorlds Standaard PlayStation 5 op voorraad?

Ja, SEGA Sonic Racing: CrossWorlds Standaard PlayStation 5 is op voorraad bij 3 van de 3 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt SEGA Sonic Racing: CrossWorlds Standaard PlayStation 5 geleverd?

De snelste winkel levert binnen 12 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Is er een refurbished of tweedehands versie van SEGA Sonic Racing: CrossWorlds Standaard PlayStation 5?

Ja — een refurbished of tweedehands exemplaar is er vanaf € 43,77. Dat is € 12,62 goedkoper dan de laagste nieuwprijs van € 56,39.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze SEGA Sonic Racing: CrossWorlds Standaard PlayStation 5.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product