Products.ai

Schemersensor - Standaard bol - E27 - 4.8W - Helder Wit - 5000K - Opaal

  • Schemersensor - Standaard bol - E27 - 4.8W - Helder Wit - 5000K - Opaal
  • Schemersensor - Standaard bol - E27 - 4.8W - Helder Wit - 5000K - Opaal

€ 4,08 – € 12,55

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Integral · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 4,02
Hoogste
€ 4,08
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 23 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 23 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 4,08
Laagste (51 dagen)
€ 4,02
Hoogste prijs
€ 4,08
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 4,08 is het laagste punt van de afgelopen 51 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 4,08
Laagste
€ 4,02
Hoogste
€ 4,08
Gemiddeld
€ 4,08
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN5055788258971
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
CategorieLichtbronnen
Winkels2
Prijsklasse€ 4,08 – € 12,55

Kenmerken

* LED dag/nacht Auto-sensor Classic Globe lamp met E27 fitting, niet dimbaar, 5000K (Koel Wit), 4.8W, 470 Lumen.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

23 juli 2026

7,0/10Goede deal

De huidige € 12,55 bij bol.com is in lijn met de € 8,32 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 4,02, dus de absolute bodem is dit niet, maar bol.com is op dit moment een nette keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • Gratis verzending bij bol.com, 4

Nadelen

  • Stond eerder op € 4,02 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Schemersensor - Standaard bol - E27 - 4.8W - Helder Wit - 5000K - Opaal?

De prijs van Schemersensor - Standaard bol - E27 - 4.8W - Helder Wit - 5000K - Opaal ligt op dit moment tussen € 4,08 en € 12,55, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Schemersensor - Standaard bol - E27 - 4.8W - Helder Wit - 5000K - Opaal het goedkoopst?

Op dit moment is Schemersensor - Standaard bol - E27 - 4.8W - Helder Wit - 5000K - Opaal het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 12,55 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 4,08 is het laagste punt van de afgelopen 51 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Schemersensor - Standaard bol - E27 - 4.8W - Helder Wit - 5000K - Opaal op voorraad?

Ja, Schemersensor - Standaard bol - E27 - 4.8W - Helder Wit - 5000K - Opaal is op voorraad bij 1 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Schemersensor - Standaard bol - E27 - 4.8W - Helder Wit - 5000K - Opaal geleverd?

De snelste winkel levert binnen 4 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Schemersensor - Standaard bol - E27 - 4.8W - Helder Wit - 5000K - Opaal.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product