Products.ai

Paladone - Superman Magnetic - Flessenopener

  • Paladone - Superman Magnetic - Flessenopener

Productoverzicht: PALADONE · PP14863SMT · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 7,83
Hoogste
€ 7,84
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 21 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 21 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 7,84
Laagste (49 dagen)
€ 7,83
Hoogste prijs
€ 7,84
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 7,84 is het laagste punt van de afgelopen 49 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 7,84
Laagste
€ 7,83
Hoogste
€ 7,84
Gemiddeld
€ 7,83
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
ModelPP14863SMT
EAN5056577759549
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
Winkels1
Alle details tonen
Prijsklasse€ 7,84

Kenmerken

Crack open your favourite drink with super strength thanks to this Superman Logo Magnetic Bottle Opener. The ultimate bar tool for DC Comics fans, this bottle opener is shaped like the legendary 'S' shield and is a must-have for any superhero enthusiast. Thanks to its magnetic backing, it sticks easily to your fridge for quick access whenever you need it. The Superman Logo Magnetic Bottle Opener is a great gift for comic book fans. • Perfect for DC Comics fans and party hosts • Bottle opener shaped like the Superman logo • Magnetic backing: stick it on your kitchen fridge • Officially licensed Superman product

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

21 juli 2026

5,9/10Prima keuze

De huidige € 7,84 bij Proshop NL is in lijn met de € 7,84 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 7,83, dus de absolute bodem is dit niet, maar Proshop NL is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Nadelen

  • Stond eerder op € 7,83 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Paladone - Superman Magnetic - Flessenopener?

Paladone - Superman Magnetic - Flessenopener kost op dit moment € 7,84, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Paladone - Superman Magnetic - Flessenopener het goedkoopst?

Paladone - Superman Magnetic - Flessenopener is op dit moment verkrijgbaar bij Proshop voor € 7,84. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 7,84 is het laagste punt van de afgelopen 49 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Paladone - Superman Magnetic - Flessenopener op voorraad?

Ja, Paladone - Superman Magnetic - Flessenopener is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Paladone - Superman Magnetic - Flessenopener geleverd?

De snelste winkel levert binnen 6 werkdagen (Proshop). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Paladone - Superman Magnetic - Flessenopener.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product