Products.ai

Core Action Sports Helm Neon Green

  • Core Action Sports Helm Neon Green

€ 34,25 – € 59,95

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Core · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 34,12
Hoogste
€ 35,22
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 14 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 14 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 34,25
Laagste (56 dagen)
€ 34,12
Hoogste prijs
€ 35,22
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 34,25 is het laagste punt van de afgelopen 56 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 34,25
Laagste
€ 34,12
Hoogste
€ 35,22
Gemiddeld
€ 34,39
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkCore
EAN5060719853286
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
CategorieSkateboards
Winkels2
Prijsklasse€ 34,25 – € 59,95

Kenmerken

Deze helm is ontworpen voor maximale veiligheid bij actie sport. De buitenste schaal en de binnenste schuimschalen zijn samen gevormd voor extra comfort en bescherming. Dankzij de binnenste EPS-schaal is de schokabsorptie effectief met deze helm.Schuimvulling voor aangenaam comfortVerstelbaar maat systeem voor een persoonlijke pasvormAanvullende vulling inbegrepen

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

14 juli 2026

8,4/10Slimme koop

De huidige € 34,25 bij Nauti Wave - NL ligt onder de € 47,10 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 34,12, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is Nauti Wave - NL duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 12,85 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2

Nadelen

  • Stond eerder op € 34,12 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Core Action Sports Helm Neon Green?

De prijs van Core Action Sports Helm Neon Green ligt op dit moment tussen € 34,25 en € 59,95, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Core Action Sports Helm Neon Green het goedkoopst?

Op dit moment is Core Action Sports Helm Neon Green het goedkoopst bij Nauti Wave, met een totaalprijs van € 41,74 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 34,25 is het laagste punt van de afgelopen 56 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Core Action Sports Helm Neon Green op voorraad?

Ja, Core Action Sports Helm Neon Green is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Core Action Sports Helm Neon Green geleverd?

De snelste winkel levert binnen 3 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Core Action Sports Helm Neon Green.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product