Products.ai

Small CC Drawstring Backpack Rugzak

  • Small CC Drawstring Backpack  Rugzak
  • Small CC Drawstring Backpack  Rugzak

Productoverzicht: Chanel Pre-owned · 5397289201927 · black · used Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 6.040,00
Hoogste
€ 6.040,00
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 19 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 19 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 6.040,00
Laagste (48 dagen)
€ 6.040,00
Hoogste prijs
€ 6.040,00
Prijs gevolgd sinds
13 juni 2026

De huidige prijs van € 6.040,00 is het laagste punt van de afgelopen 48 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 6.040,00
Laagste
€ 6.040,00
Hoogste
€ 6.040,00
Gemiddeld
€ 6.040,00
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 13 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Model5397289201927
EAN5397289201927
Uiterlijk & staat
Kleurblack
Staatused
Aanbod
CategorieRugzakken
Alle details tonen
Winkels2
Prijsklasse€ 6.040,00

Kenmerken

Chanel Tassen Small CC Drawstring Backpack Rugzak in de Zwart Kalfleer in de Goud hardware. Het product is in In Uitstekende Staat (A). Afmetingen: 21x22x10 cm Inclusief accessoires: Sticker BrandCo Paris vindt zeldzame artikelen in de beste staat voor ongelooflijke prijzen. Het is de moeite waard om geduldig te zijn! Koop met vertrouwen: alle artikelen van BrandCo Paris worden zorgvuldig geselecteerd en geverifieerd door ons team van experts. Alle artikelen worden geleverd met een certificaat van echtheid en verpakt door BrandCo Paris. Classificatietabel voor de conditie van het artikel: N (als nieuw) AA (perfecte staat) A (uitstekende staat) AB (zeer goede staat) B (goede/redelijke staat)

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

19 juli 2026

6,4/10Prima keuze

De huidige € 6.040,00 bij Secret Sales NL is in lijn met de € 6.040,00 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. Secret Sales NL is op dit moment een nette keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (6)

Wat kost Small CC Drawstring Backpack Rugzak?

Small CC Drawstring Backpack Rugzak kost op dit moment € 6.040,00, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Small CC Drawstring Backpack Rugzak het goedkoopst?

Op dit moment is Small CC Drawstring Backpack Rugzak het goedkoopst bij Secret Sales, met een totaalprijs van € 6.040,00 exclusief eventuele verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 6.040,00 is het laagste punt van de afgelopen 48 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Small CC Drawstring Backpack Rugzak op voorraad?

Ja, Small CC Drawstring Backpack Rugzak is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Small CC Drawstring Backpack Rugzak geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (V&D). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Is er een refurbished of tweedehands versie van Small CC Drawstring Backpack Rugzak?

Ja — een refurbished of tweedehands exemplaar is er vanaf € 6.040,00; nieuw begint bij € 6.040,00.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Small CC Drawstring Backpack Rugzak.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product