Products.ai

Newline Tights Men'S Core Tights Black Iris-S

  • Newline Tights Men'S Core Tights Black Iris-S

€ 27,10 – € 42,19

Vergelijk alle 9 winkels

Productoverzicht: NEWLINE · purple · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 23,81
Hoogste
€ 28,82
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (9)

Sorteer:

Gegevens van 23 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 23 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 27,10
Laagste (58 dagen)
€ 23,81
Hoogste prijs
€ 28,82
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 27,10. Het laagste punt in de afgelopen 58 dagen was € 23,81, het hoogste € 28,82.

Huidige prijs
€ 27,10
Laagste
€ 23,81
Hoogste
€ 28,82
Gemiddeld
€ 27,43
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN5700497575986
Uiterlijk & staat
Kleurpurple
Staatnew
Aanbod
CategorieLange broeken
Winkels9
Alle details tonen
Prijsklasse€ 27,10 – € 42,19

Kenmerken

Panty's Broek Newline heren coreDeze voetloze MEN'S CORE TIGHTS zijn gemaakt van rekbare tricot zodat ze altijd op hun plaats blijven. De Newline legging heeft een elastische tailleband met trekkoord voor een comfortabele pasvorm en een reflecterend logo op één been gedrukt. Ze zijn afgewerkt met een zakje van gaas aan de zijkant en een zakje met rits aan de achterkant.Reflecterende logo-opdrukTaille met koordGaaszak aan zijkantZak met rits op de rug

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

23 juli 2026

6,6/10Goede deal

De huidige € 27,10 bij Traning Fit - NL ligt onder de € 27,73 die je bij de meeste van de 9 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 23,81, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is Traning Fit - NL duidelijk de scherpste keuze.

9 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 0,63 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 9

Nadelen

  • Stond eerder op € 23,81 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Newline Tights Men'S Core Tights Black Iris-S?

De prijs van Newline Tights Men'S Core Tights Black Iris-S ligt op dit moment tussen € 27,10 en € 42,19, vergeleken bij 9 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Newline Tights Men'S Core Tights Black Iris-S het goedkoopst?

Op dit moment is Newline Tights Men'S Core Tights Black Iris-S het goedkoopst bij Training Fit, met een totaalprijs van € 34,59 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 27,10. In de afgelopen 58 dagen was het laagste punt € 23,81 en het hoogste € 28,82 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Newline Tights Men'S Core Tights Black Iris-S op voorraad?

Ja, Newline Tights Men'S Core Tights Black Iris-S is op voorraad bij 9 van de 9 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Newline Tights Men'S Core Tights Black Iris-S geleverd?

De snelste winkel levert binnen 9 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Newline Tights Men'S Core Tights Black Iris-S.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product