Products.ai

Anerkjendt Akjan Corduroy Korte Broek zwart

  • Anerkjendt Akjan Corduroy Korte Broek zwart

€ 30,54 – € 69,95

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Anerkjendt · 747022 Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 30,06
Hoogste
€ 63,51
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 30 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 30 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 30,54
Laagste (59 dagen)
€ 30,06
Hoogste prijs
€ 63,51
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 30,54 is het laagste punt van de afgelopen 59 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 30,54
Laagste
€ 30,06
Hoogste
€ 63,51
Gemiddeld
€ 48,37
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Model747022
EAN5715338474489
Aanbod
CategorieKorte broeken
Winkels2
Prijsklasse€ 30,54 – € 69,95

Kenmerken

De short Anerkjendt Jan is een onmisbaar stuk voor je zomergarderobe. Zorgvuldig ontworpen door het merk Anerkjendt, combineert deze short comfort en stijl, perfect voor zonnige dagen en informele uitjes.Gemaakt van kwaliteitsmaterialen, biedt de short een aangenaam gevoel op de huid, zodat je volop van je vrije tijd kunt genieten. De moderne snit en de nette afwerking maken deze kleding tot een ideale keuze voor wie mode en functionaliteit wil combineren.Hier zijn enkele opvallende kenmerken van de short Anerkjendt Jan : Optimale comfort : Dankzij het ergonomische ontwerp is deze short perfect voor buitenactiviteiten of gewoon om te ontspannen. Contemporary stijl : Met zijn moderne design past de short bij verschillende gelegenheden, of het nu gaat om een avondje met vrienden of een ontspannen dag. Eenvoudig onderhoud : De samenstelling maakt het onderhoud eenvoudig, zodat je hem in perfecte staat kunt houden gedurende het seizoen.Draag de short Anerkjendt Jan met een licht...

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

30 juli 2026

8,4/10Slimme koop

De huidige € 30,54 bij Sneakin NL ligt onder de € 50,25 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 30,06, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is Sneakin NL duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 19,71 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2

Nadelen

  • Stond eerder op € 30,06 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Anerkjendt Akjan Corduroy Korte Broek zwart?

De prijs van Anerkjendt Akjan Corduroy Korte Broek zwart ligt op dit moment tussen € 30,54 en € 69,95, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Anerkjendt Akjan Corduroy Korte Broek zwart het goedkoopst?

Op dit moment is Anerkjendt Akjan Corduroy Korte Broek zwart het goedkoopst bij Sneakin NL, met een totaalprijs van € 38,03 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 30,54 is het laagste punt van de afgelopen 59 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Anerkjendt Akjan Corduroy Korte Broek zwart op voorraad?

Ja, Anerkjendt Akjan Corduroy Korte Broek zwart is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Anerkjendt Akjan Corduroy Korte Broek zwart geleverd?

De snelste winkel levert binnen 3 werkdagen (Blue Tomato). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Anerkjendt Akjan Corduroy Korte Broek zwart.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product