Products.ai

Kinderklompen Zigzag Burab

  • Kinderklompen Zigzag Burab

€ 11,94 – € 17,95

Vergelijk alle 4 winkels

Productoverzicht: Zigzag · purple · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 11,94
Hoogste
€ 12,93
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (4)

Sorteer:

Gegevens van 20 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 20 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 11,94
Laagste (51 dagen)
€ 11,94
Hoogste prijs
€ 12,93
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 11,94 is het laagste punt van de afgelopen 51 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 11,94
Laagste
€ 11,94
Hoogste
€ 12,93
Gemiddeld
€ 12,07
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkZigzag
EAN5715350369787
Uiterlijk & staat
Kleurpurple
Staatnew
Aanbod
Winkels4
Alle details tonen
Prijsklasse€ 11,94 – € 17,95

Kenmerken

De kinderslippers Zigzag Burab zijn ontworpen om comfort en stijl te bieden aan jonge avonturiers. Gemaakt door het gerenommeerde merk Zigzag, maken deze slippers deel uit van een collectie die functionaliteit en esthetiek combineert, perfect voor dynamische kinderen.Hun ergonomisch ontwerp garandeert een optimale ondersteuning van de voet, ideaal voor buitenactiviteiten of speelmomenten. Met een antislipzool kunnen kinderen veilig rennen en springen, ongeacht het terrein.Ook ouders zullen de onderhoudsvriendelijkheid van deze slippers waarderen. Gemaakt van waterdichte en gemakkelijk schoon te maken materialen, zijn ze perfect voor kinderen die graag in diverse omgevingen spelen. Een simpele veeg met een spons is voldoende om de slippers na een avontuurlijke dag weer als nieuw te laten lijken.Bijzonder geschikt voor zomers gebruik, bieden de slippers Zigzag Burab een uitstekende ventilatie, waardoor voeten zelfs op de heetste dagen fris blijven. Of het nu naar het strand, spelen...

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

20 juli 2026

6,4/10Prima keuze

De huidige € 11,94 bij Sneakin NL is in lijn met de € 11,94 die je bij de meeste van de 4 winkels betaalt. Sneakin NL is op dit moment een nette keuze.

4 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Kinderklompen Zigzag Burab?

De prijs van Kinderklompen Zigzag Burab ligt op dit moment tussen € 11,94 en € 17,95, vergeleken bij 4 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Kinderklompen Zigzag Burab het goedkoopst?

Op dit moment is Kinderklompen Zigzag Burab het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 17,95 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 11,94 is het laagste punt van de afgelopen 51 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Kinderklompen Zigzag Burab op voorraad?

Ja, Kinderklompen Zigzag Burab is op voorraad bij 4 van de 4 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Kinderklompen Zigzag Burab geleverd?

De snelste winkel levert binnen 7 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Kinderklompen Zigzag Burab.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product