Products.ai

Denim rok Regular fit

  • Denim rok CRGrazie Denim rok Regular fit
  • Denim rok CRGrazie Denim rok Regular fit

Productoverzicht: Cream · 5715752179632 · blue · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 42,04
Hoogste
€ 57,56
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 18 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 18 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 42,04
Laagste (29 dagen)
€ 42,04
Hoogste prijs
€ 57,56
Prijs gevolgd sinds
2 juli 2026

De huidige prijs van € 42,04 is het laagste punt van de afgelopen 29 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 42,04
Laagste
€ 42,04
Hoogste
€ 57,56
Gemiddeld
€ 51,14
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 2 juli 2026

Productdetails

Identificatie
MerkCream
Model5715752179632
EAN5715752179632
Uiterlijk & staat
Kleurblue
Staatnew
Aanbod
CategorieLange rokken
Alle details tonen
Winkels1
Prijsklasse€ 42,04

Kenmerken

A-lijn denimrok met normale taillehoogte, zichtbare knoop- en ritssluiting voor, twee opgestikte zakken met gevlochten rand en zachte uitstraling. Voorpand met zichtbare naad.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

18 juli 2026

6,4/10Prima keuze

De huidige € 42,04 bij Secret Sales NL is in lijn met de € 42,04 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. Secret Sales NL is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Denim rok Regular fit?

Denim rok Regular fit kost op dit moment € 42,04, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Denim rok Regular fit het goedkoopst?

Denim rok Regular fit is op dit moment verkrijgbaar bij Secret Sales voor € 42,04. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 42,04 is het laagste punt van de afgelopen 29 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Denim rok Regular fit op voorraad?

Ja, Denim rok Regular fit is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Denim rok Regular fit geleverd?

De snelste winkel levert binnen 3 werkdagen (Secret Sales). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Denim rok Regular fit.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product