Products.ai

Pikant Matrashoes 60x120x6 cm - Ademend & Anti-allergeen

  • Pikant Matrashoes 60x120x6 cm - Ademend & Anti-allergeen
  • Pikant Matrashoes 60x120x6 cm - Ademend & Anti-allergeen

Productoverzicht: Stylovehome · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 17,99
Hoogste
€ 17,99
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 3 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 3 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 17,99
Laagste (29 dagen)
€ 17,99
Hoogste prijs
€ 17,99
Prijs gevolgd sinds
5 juli 2026

De huidige prijs van € 17,99 is het laagste punt van de afgelopen 29 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 17,99
Laagste
€ 17,99
Hoogste
€ 17,99
Gemiddeld
€ 17,99
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 5 juli 2026

Productdetails

Identificatie
EAN5903991218933
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
CategorieDekens
Winkels1
Prijsklasse€ 17,99

Kenmerken

Met genoegen presenteren wij u de unieke en bijzondere anti-allergie matrashoes: een gewatteerde membraanhoes met dubbele laag, gemaakt van witte stof en siliconen non-woven materiaal.. Het non-woven materiaal in de hoes geeft de matras een luchtige, zachte en elastische textuur.. Het omslagmateriaal voelt prettig aan.. De hoes is uitzonderlijk duurzaam en bestand tegen mechanische beschadigingen.. Dankzij de ritsen aan drie zijden is de hoes gemakkelijk van het matras te verwijderen om te wassen.. Verwijderbaar - gemakkelijk schoon te houden. Product met anti-allergische eigenschappen. De hoes is luchtdoorlatend, waardoor de matras kan ademen en een gezonde slaap wordt bevorderd.. Dampdoorlaatbaarheid is een belangrijke eigenschap

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

3 juli 2026

6,5/10Goede deal

De huidige € 17,99 bij bol.com is in lijn met de € 17,99 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. bol.com is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • Gratis verzending bij bol.com, 12

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Pikant Matrashoes 60x120x6 cm - Ademend & Anti-allergeen?

Pikant Matrashoes 60x120x6 cm - Ademend & Anti-allergeen kost op dit moment € 17,99, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Pikant Matrashoes 60x120x6 cm - Ademend & Anti-allergeen het goedkoopst?

Pikant Matrashoes 60x120x6 cm - Ademend & Anti-allergeen is op dit moment verkrijgbaar bij bol.com voor € 17,99. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 17,99 is het laagste punt van de afgelopen 29 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Pikant Matrashoes 60x120x6 cm - Ademend & Anti-allergeen op voorraad?

Ja, Pikant Matrashoes 60x120x6 cm - Ademend & Anti-allergeen is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Pikant Matrashoes 60x120x6 cm - Ademend & Anti-allergeen geleverd?

De snelste winkel levert binnen 12 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Pikant Matrashoes 60x120x6 cm - Ademend & Anti-allergeen.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product