Products.ai

Pulvérisateur Kwazar Venus Super 360 1L Nbr

  • Pulvérisateur Kwazar Venus Super 360 1L Nbr
  • Pulvérisateur Kwazar Venus Super 360 1L Nbr

€ 20,58 – € 30,49

Vergelijk alle 3 winkels

Productoverzicht: Kwazar · orange · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 20,58
Hoogste
€ 22,42
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (3)

Sorteer:

Gegevens van 17 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 17 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 20,58
Laagste (50 dagen)
€ 20,58
Hoogste prijs
€ 22,42
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 20,58 is het laagste punt van de afgelopen 50 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 20,58
Laagste
€ 20,58
Hoogste
€ 22,42
Gemiddeld
€ 20,99
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkKwazar
EAN5904447001321
Uiterlijk & staat
Kleurorange
Staatnew
Aanbod
Winkels3
Alle details tonen
Prijsklasse€ 20,58 – € 30,49

Kenmerken

KWAZAR Pulvérisateur VENUS SUPER 360 [1L] Découvrez la fiabilité et la précision avec le pulvérisateur à pression Kwazar Venus Super 360 d'une capacité de 1 litre. C'est un outil professionnel qui sera parfait pour les soins quotidiens des plantes en pot, des plantes de jardin et pour les travaux ménagers.. Grâce au système innovant à 360˚, la pulvérisation est possible sous tous les angles, même lorsque le réservoir est retourné.. Choisissez le confort et la performance garantis par la marque éprouvée Kwazar. Système 360˚ permettant la pulvérisation indépendamment de la position du réservoir. Buse de pulvérisation réglable pour modifier le degré de pulvérisation du liquide (de la brume au jet). Soupape de sécurité pour le contrôle de la pression dans le réservoir. Poignée confortable, ergonomiquement conçue. Bandeau de niveau de liquide facilitant le dosage et le contrôle du liquide. Anneau de stabilisation qui protège le réservoir contre les dommages mécaniques. Joints NBR de haute qualité. PARAMÈTRES TECHNIQUES KWAZAR [VENUS SUPER 360 1L]: Pojemnosc: 1,0 L Pression: 2,2 bar. Waga: 0,51 kg. Joints: NBR. Kod productanta: WOV.0210. Code EAN: 5904447001321. WYPOSAŻENIE: Pulvérisateur à pression Venus Super 360 1L.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

17 juli 2026

5,9/10Prima keuze

De huidige € 20,58 bij Galop-Store NL ligt onder de € 20,61 die je bij de meeste van de 3 winkels betaalt. op dit moment is Galop-Store NL duidelijk de scherpste keuze.

3 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 0,03 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 3

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Pulvérisateur Kwazar Venus Super 360 1L Nbr?

De prijs van Pulvérisateur Kwazar Venus Super 360 1L Nbr ligt op dit moment tussen € 20,58 en € 30,49, vergeleken bij 3 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Pulvérisateur Kwazar Venus Super 360 1L Nbr het goedkoopst?

Op dit moment is Pulvérisateur Kwazar Venus Super 360 1L Nbr het goedkoopst bij Galop Store, met een totaalprijs van € 28,07 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 20,58 is het laagste punt van de afgelopen 50 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Pulvérisateur Kwazar Venus Super 360 1L Nbr op voorraad?

Ja, Pulvérisateur Kwazar Venus Super 360 1L Nbr is op voorraad bij 3 van de 3 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Pulvérisateur Kwazar Venus Super 360 1L Nbr geleverd?

De snelste winkel levert binnen 12 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Pulvérisateur Kwazar Venus Super 360 1L Nbr.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product