Products.ai

Onderdelen en toebehoren voor liften TEDGUM 00844042

  • Onderdelen en toebehoren voor liften TEDGUM 00844042

€ 7,56 – € 7,57

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Tedgum · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 7,56
Hoogste
€ 7,56
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 28 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 28 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 7,56
Laagste (59 dagen)
€ 7,56
Hoogste prijs
€ 7,56
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 7,56 is het laagste punt van de afgelopen 59 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 7,56
Laagste
€ 7,56
Hoogste
€ 7,56
Gemiddeld
€ 7,56
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkTedgum
EAN5908229968628
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
Winkels2
Prijsklasse€ 7,56 – € 7,57

Kenmerken

Binnendiameter [mm]: 51. Buitendiameter [mm]: 116. Fabrikant: TEDGUM. Fabrikant nr.: 00844042. Hoogte (mm): 32. Index: 00844042.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

28 juli 2026

5,9/10Prima keuze

De huidige € 7,56 bij Motointegrator NL ligt onder de € 7,57 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. op dit moment is Motointegrator NL duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 0,01 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Onderdelen en toebehoren voor liften TEDGUM 00844042?

De prijs van Onderdelen en toebehoren voor liften TEDGUM 00844042 ligt op dit moment tussen € 7,56 en € 7,57, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Onderdelen en toebehoren voor liften TEDGUM 00844042 het goedkoopst?

Op dit moment is Onderdelen en toebehoren voor liften TEDGUM 00844042 het goedkoopst bij Motointegrator, met een totaalprijs van € 17,55 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 7,56 is het laagste punt van de afgelopen 59 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Onderdelen en toebehoren voor liften TEDGUM 00844042 op voorraad?

Ja, Onderdelen en toebehoren voor liften TEDGUM 00844042 is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Onderdelen en toebehoren voor liften TEDGUM 00844042 geleverd?

De snelste winkel levert binnen 2 werkdagen (Motointegrator). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Onderdelen en toebehoren voor liften TEDGUM 00844042.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product