Products.ai

Uitbreiding voor antenne Nasa V1 – 5m

  • Uitbreiding voor antenne Nasa V1 – 5m

€ 29,14 – € 57,99

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Nasa · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 28,32
Hoogste
€ 29,14
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 12 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 12 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 29,14
Laagste (58 dagen)
€ 28,32
Hoogste prijs
€ 29,14
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 29,14. Het laagste punt in de afgelopen 58 dagen was € 28,32, het hoogste € 29,14.

Huidige prijs
€ 29,14
Laagste
€ 28,32
Hoogste
€ 29,14
Gemiddeld
€ 28,71
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkNasa
EAN610696095220
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
Winkels2
Prijsklasse€ 29,14 – € 57,99

Kenmerken

De Nasa V1 antenneverlengkabel is een essentieel accessoire voor alle skywatchers. Met een lengte van 5 meter kun je grote hoogtes bereiken en je observatie-ervaring optimaliseren. Vervaardigd door het beroemde merk Nasa, is deze verlengkabel van een kwaliteit die niet zal teleurstellen. Dankzij deze verlenging kun je kijkhoeken bereiken die met een standaardantenne onbereikbaar zijn. Stel je voor dat je naar de sterren kijkt vanaf je terras of tuin zonder visuele obstakels. Je zult de magie van de ruimtevaart kunnen ervaren en getuige zijn van de oneindige schoonheid van het heelal. De Nasa V1 antenneverlenging is robuust en slijtvast en garandeert een langdurig gebruik. Bovendien is hij eenvoudig te gebruiken en te installeren. Sluit hem gewoon aan op je bestaande antenne en geniet met gemak van je observaties. Of je nu een fervent amateur of een doorgewinterde astronoom bent, de Nasa V1 – 5m antenneverlengkabel zal een onmisbaar hulpmiddel zijn voor je observaties van de hemel. Trak...

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

12 juli 2026

7,9/10Goede deal

De huidige € 29,14 bij Nauti Wave - NL ligt onder de € 43,57 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 28,32, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is Nauti Wave - NL duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 14,43 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2

Nadelen

  • Stond eerder op € 28,32 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Uitbreiding voor antenne Nasa V1 – 5m?

De prijs van Uitbreiding voor antenne Nasa V1 – 5m ligt op dit moment tussen € 29,14 en € 57,99, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Uitbreiding voor antenne Nasa V1 – 5m het goedkoopst?

Op dit moment is Uitbreiding voor antenne Nasa V1 – 5m het goedkoopst bij Nauti Wave, met een totaalprijs van € 36,63 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 29,14. In de afgelopen 58 dagen was het laagste punt € 28,32 en het hoogste € 29,14 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Uitbreiding voor antenne Nasa V1 – 5m op voorraad?

Ja, Uitbreiding voor antenne Nasa V1 – 5m is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Uitbreiding voor antenne Nasa V1 – 5m geleverd?

De snelste winkel levert binnen 4 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Uitbreiding voor antenne Nasa V1 – 5m.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product