Products.ai

Leitmotiv - Fauteuil Vigor - Warmgrijs

  • Leitmotiv - Fauteuil Vigor - Warmgrijs

Productoverzicht: Leitmotiv · grey · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 497,00
Hoogste
€ 497,00
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 19 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 19 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 497,00
Laagste (58 dagen)
€ 497,00
Hoogste prijs
€ 497,00
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 497,00 is het laagste punt van de afgelopen 58 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 497,00
Laagste
€ 497,00
Hoogste
€ 497,00
Gemiddeld
€ 497,00
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN6151128294254
Uiterlijk & staat
Kleurgrey
Staatnew
Aanbod
Winkels2
Alle details tonen
Prijsklasse€ 497,00

Kenmerken

Maak kennis met de Chair Vigor - het toonbeeld van stijl en comfort in de wereld van fauteuils! Dit kleine meubelstuk is met veel aandacht voor detail vervaardigd en is ontworpen om uw leefruimte te verbeteren en uw ontspanningservaring te verbeteren. Het strakke zwarte corduroymateriaal straalt verfijning uit en past moeiteloos bij elk interieur. Met een draagvermogen van 120 kg is deze stoel niet alleen esthetisch aantrekkelijk, maar ook gebouwd om lang mee te gaan. Het ergonomische ontwerp zorgt voor optimaal comfort, met een zithoogte van 45 cm en een armleuninghoogte van 68 cm, zodat u in pure gelukzaligheid kunt wegzakken. Met een diepte van 66 cm, een hoogte van 73 cm en een breedte van 69 cm, is de Chair Vigor de perfecte balans tussen stijl en functionaliteit. Upgrade uw huis met deze opmerkelijke fauteuil en geniet van momenten van pure ontspanning. - Afmeting: 66x69x73 - Kleur: Grijs - Materiaal: Corduroy

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

19 juli 2026

5,9/10Prima keuze

De huidige € 497,00 bij V&D is in lijn met de € 497,00 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. V&D is op dit moment een nette keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Leitmotiv - Fauteuil Vigor - Warmgrijs?

Leitmotiv - Fauteuil Vigor - Warmgrijs kost op dit moment € 497,00, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Leitmotiv - Fauteuil Vigor - Warmgrijs het goedkoopst?

Op dit moment is Leitmotiv - Fauteuil Vigor - Warmgrijs het goedkoopst bij V&D, met een totaalprijs van € 497,00 exclusief eventuele verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 497,00 is het laagste punt van de afgelopen 58 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Leitmotiv - Fauteuil Vigor - Warmgrijs op voorraad?

Ja, Leitmotiv - Fauteuil Vigor - Warmgrijs is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Leitmotiv - Fauteuil Vigor - Warmgrijs geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (V&D). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Leitmotiv - Fauteuil Vigor - Warmgrijs.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product