Products.ai

bumble Structuur & versteviging Surf Infusion Speciale producten Dames 100 ml

  • Bumble and bumble Structuur & versteviging Surf Infusion Speciale producten Dames 100 ml

€ 26,99 – € 40,00

Vergelijk alle 4 winkels

Productoverzicht: Bumble and bumble · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 21,46
Hoogste
€ 29,25
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (4)

Sorteer:

Gegevens van 30 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 30 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 26,99
Laagste (58 dagen)
€ 21,46
Hoogste prijs
€ 29,25
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 26,99. Het laagste punt in de afgelopen 58 dagen was € 21,46, het hoogste € 29,25.

Huidige prijs
€ 26,99
Laagste
€ 21,46
Hoogste
€ 29,25
Gemiddeld
€ 24,69
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN685428019102
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
Winkels4
Prijsklasse€ 26,99 – € 40,00

Kenmerken

Bumble and Bumble Style Texture & Effect Beachy Waves Surf Infusion Spray Textuur Met de Bumble and Bumble Style Texture & Effect Beachy Waves Surf Infusion Spray creëer je moeiteloos een ontspannen, strandachtige look. Deze spray combineert de voordelen van voedende oliën en zeezoutextracten, waardoor je haar een natuurlijke textuur en beweging krijgt. Geschikt voor alle haartypen, biedt deze formule een hydraterende werking zonder het haar te verzwaren. De unieke samenstelling zorgt ervoor dat je haar zacht en soepel aanvoelt, terwijl het tegelijkertijd een subtiele golving en volume toevoegt. Vrij van parabenen en minerale oliën, kun je met een gerust hart genieten van een zorgeloze stylingervaring. Breng de spray aan op droog of handdoekdroog haar en style met je handen voor een authentiek resultaat. Veelgestelde vragen Hoe gebruik ik deze spray?Schud de spray goed en breng deze aan op droog of handdoekdroog haar. Style met je handen voor een natuurlijke uitstraling. Is deze spray geschikt voor alle haartypen?Ja, de formule is ontworpen voor alle haartypen en biedt een lichte textuur en hydratatie.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

30 juli 2026

8,1/10Slimme koop

De huidige € 26,99 bij bol.com ligt onder de € 31,36 die je bij de meeste van de 4 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 21,46, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is bol.com duidelijk de scherpste keuze.

4 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 4,37 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 4
  • Gratis verzending bij bol.com, 3

Nadelen

  • Stond eerder op € 21,46 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost bumble Structuur & versteviging Surf Infusion Speciale producten Dames 100 ml?

De prijs van bumble Structuur & versteviging Surf Infusion Speciale producten Dames 100 ml ligt op dit moment tussen € 26,99 en € 40,00, vergeleken bij 4 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is bumble Structuur & versteviging Surf Infusion Speciale producten Dames 100 ml het goedkoopst?

Op dit moment is bumble Structuur & versteviging Surf Infusion Speciale producten Dames 100 ml het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 26,99 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 26,99. In de afgelopen 58 dagen was het laagste punt € 21,46 en het hoogste € 29,25 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is bumble Structuur & versteviging Surf Infusion Speciale producten Dames 100 ml op voorraad?

Ja, bumble Structuur & versteviging Surf Infusion Speciale producten Dames 100 ml is op voorraad bij 3 van de 4 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt bumble Structuur & versteviging Surf Infusion Speciale producten Dames 100 ml geleverd?

De snelste winkel levert binnen 3 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze bumble Structuur & versteviging Surf Infusion Speciale producten Dames 100 ml.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product