Products.ai

Gege Bear - Pink Rabbit Velvet Mist Lip Cream - 1-3 #01 - 1.8g

  • Gege Bear - Pink Rabbit Velvet Mist Lip Cream - 1-3 #01 - 1.8g
Prijsverloop
Laagste
€ 3,50
Hoogste
€ 4,60
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 28 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 28 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 4,60
Laagste (56 dagen)
€ 3,50
Hoogste prijs
€ 4,60
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 4,60. Het laagste punt in de afgelopen 56 dagen was € 3,50, het hoogste € 4,60.

Huidige prijs
€ 4,60
Laagste
€ 3,50
Hoogste
€ 4,60
Gemiddeld
€ 3,88
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN6942344611204
Aanbod
CategorieLipstick
Winkels1
Prijsklasse€ 4,60

Kenmerken

Brand from China: Gege Bear. Benefits:Gege Bear - Pink Rabbit Velvet Mist Lip CreamVelvet Mist Texture: Features a lightweight, airy formula that feels soft and luxurious on the lips.Smooth Application: Glides on easily for a seamless finish, making it simple to achieve a polished look.Velvet Touch: Leaves lips feeling soft and velvety, enhancing comfort throughout wear.Dazzling Color: Offers vibrant, eye-catching hues that provide a beautiful pop of color.Non-Sticky Formula: Designed to minimize transfer, making it less likely to stick to cups or other surfaces.Fog Lip Makeup Effect: Creates a soft-focus, blurred lip look that is trendy and chic.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

28 juli 2026

5,9/10Prima keuze

De huidige € 4,60 bij YesStyle NL is in lijn met de € 4,60 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 3,50, dus de absolute bodem is dit niet, maar YesStyle NL is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Nadelen

  • Stond eerder op € 3,50 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Gege Bear - Pink Rabbit Velvet Mist Lip Cream - 1-3 #01 - 1.8g?

Gege Bear - Pink Rabbit Velvet Mist Lip Cream - 1-3 #01 - 1.8g kost op dit moment € 4,60, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Gege Bear - Pink Rabbit Velvet Mist Lip Cream - 1-3 #01 - 1.8g het goedkoopst?

Gege Bear - Pink Rabbit Velvet Mist Lip Cream - 1-3 #01 - 1.8g is op dit moment verkrijgbaar bij YesStyle voor € 4,60. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 4,60. In de afgelopen 56 dagen was het laagste punt € 3,50 en het hoogste € 4,60 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Gege Bear - Pink Rabbit Velvet Mist Lip Cream - 1-3 #01 - 1.8g op voorraad?

Ja, Gege Bear - Pink Rabbit Velvet Mist Lip Cream - 1-3 #01 - 1.8g is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Gege Bear - Pink Rabbit Velvet Mist Lip Cream - 1-3 #01 - 1.8g geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (YesStyle). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Gege Bear - Pink Rabbit Velvet Mist Lip Cream - 1-3 #01 - 1.8g.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product