Products.ai

Insta360 Flexi Strap Mount

  • Insta360 Flexi Strap Mount

Productoverzicht: INSTA360 · CINSCBEG · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 19,65
Hoogste
€ 19,65
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 8 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 8 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 19,65
Laagste (58 dagen)
€ 19,65
Hoogste prijs
€ 19,65
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 19,65 is het laagste punt van de afgelopen 58 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 19,65
Laagste
€ 19,65
Hoogste
€ 19,65
Gemiddeld
€ 19,65
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
ModelCINSCBEG
EAN6977644765418
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
CategorieCamerariemen
Winkels1
Alle details tonen
Prijsklasse€ 19,65

Kenmerken

Accessoire voor actionsportcamera biedt een flexibel elastisch bandensysteem met een geïntegreerd draaigewricht voor veilige, oppervlakvriendelijke montage en eenvoudige hoekaanpassingen. Insta360 CINSCBEG Flexi Strap Mount is ontworpen om stevig op zijn plek te blijven en tegelijkertijd krassen of drukplekken te helpen voorkomen, zodat je ter plekke de kadrering kunt finetunen om de horizon waterpas te houden of van hoek te wisselen wanneer de scène verandert. Flexibele elastische band voor stevige montage in een breed scala aan posities 360° horizontale rotatie via draaigewricht voor eenvoudige hoekaanpassing Zacht, oppervlakvriendelijk contact helpt krassen of markeringen te voorkomen Compatibel met Insta360 Ace Pro 2, GO 3, GO 3S en GO Ultra Inclusief montagebasis, lange elastische band, korte elastische band en duimschroef Snel te monteren, makkelijk te verplaatsen en stabiel wanneer bevestigd, het helpt je camera precies daar te plaatsen waar de actie gebeurt.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

8 juli 2026

5,9/10Prima keuze

De huidige € 19,65 bij Proshop NL is in lijn met de € 19,65 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. Proshop NL is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Insta360 Flexi Strap Mount?

Insta360 Flexi Strap Mount kost op dit moment € 19,65, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Insta360 Flexi Strap Mount het goedkoopst?

Insta360 Flexi Strap Mount is op dit moment verkrijgbaar bij Proshop voor € 19,65. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 19,65 is het laagste punt van de afgelopen 58 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Insta360 Flexi Strap Mount op voorraad?

Ja, Insta360 Flexi Strap Mount is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Insta360 Flexi Strap Mount geleverd?

De snelste winkel levert binnen 3 werkdagen (Proshop). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Insta360 Flexi Strap Mount.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product