Products.ai

POC Cadence Road Socks groen

  • POC Cadence Road Socks groen

€ 26,74 – € 29,95

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: POC · 766807 Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 26,39
Hoogste
€ 28,09
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 28 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 28 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 26,74
Laagste (58 dagen)
€ 26,39
Hoogste prijs
€ 28,09
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 26,74 is het laagste punt van de afgelopen 58 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 26,74
Laagste
€ 26,39
Hoogste
€ 28,09
Gemiddeld
€ 26,71
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkPOC
Model766807
EAN7325549827271
Aanbod
CategorieSokken
Winkels2
Prijsklasse€ 26,74 – € 29,95

Kenmerken

De Cadence sok heeft een mesh om de ademend vermogen en ondersteuning te verbeteren, terwijl een elastische band van hoge dichtheid in het midden van de voet extra steun biedt. Een platte naad bij de tenen is ontworpen om het comfort te verbeteren en het logo POC is op de omgeklapte rand van de sok aangebracht.Beschikbaar in drie verschillende lengtes, is het makkelijk om de sok te kiezen die bij jouw favoriete stijl past. Deze sok, de middenversie, heeft een schachtlengte van 17 cm.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

28 juli 2026

6,9/10Goede deal

De huidige € 26,74 bij Velo-Store NL ligt onder de € 28,35 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 26,39, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is Velo-Store NL duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 1,61 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2

Nadelen

  • Stond eerder op € 26,39 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost POC Cadence Road Socks groen?

De prijs van POC Cadence Road Socks groen ligt op dit moment tussen € 26,74 en € 29,95, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is POC Cadence Road Socks groen het goedkoopst?

Op dit moment is POC Cadence Road Socks groen het goedkoopst bij Velo Store, met een totaalprijs van € 26,74 exclusief eventuele verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 26,74 is het laagste punt van de afgelopen 58 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is POC Cadence Road Socks groen op voorraad?

Ja, POC Cadence Road Socks groen is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt POC Cadence Road Socks groen geleverd?

De snelste winkel levert binnen 6 werkdagen (Blue Tomato). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze POC Cadence Road Socks groen.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product