Products.ai

POC Cytal Helmet oranje

  • POC Cytal Helmet oranje
  • POC Cytal Helmet oranje

€ 218,54 – € 319,95

Vergelijk alle 3 winkels

Productoverzicht: POC · 766659 · orange Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 208,99
Hoogste
€ 221,99
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (3)

Sorteer:

Gegevens van 29 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 29 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 218,54
Laagste (60 dagen)
€ 208,99
Hoogste prijs
€ 221,99
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 218,54. Het laagste punt in de afgelopen 60 dagen was € 208,99, het hoogste € 221,99.

Huidige prijs
€ 218,54
Laagste
€ 208,99
Hoogste
€ 221,99
Gemiddeld
€ 218,24
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkPOC
Model766659
EAN7325549835009
Uiterlijk & staat
Kleurorange
Aanbod
CategorieFietshelmen
Winkels3
Alle details tonen
Prijsklasse€ 218,54 – € 319,95

Kenmerken

Cytal. Fast. Safe. The Cytal is the ultimate choice for racers looking for a safe racing helmet that still provides ventilation, airflow and comfort at both low and high speeds. An aero choice for everyday, the Cytal combines aerodynamic efficiency with speed and extra protection. Shaped for efficient ventilation and airflow, the Cytal features an integrated wing to aid airflow and enhance structural stability. With air guided both above and below the helmet, the wing works to improve both aerodynamic performance and ventilation. With large channels throughout the helmet, airflow both through and around the helmet is fully controlled for optimal cooling at both low and high speeds, making this a natural choice for larger group rides and racing. Developed for ultimate protection, each part of the helmet works to support the others to give the most reliable protection. The helmet shell features a denser top section and thicker zones across the forehead to help minimise deformation during an impact, helping to ensure the Mips Air Node rotational impact protection system works most effectively. A lower-density EPS is used in the lower sections of the helmet, keeping weight low. Vital for safety is that the helmet sits comfortably and securely, and therefore it features a 360° fit system, as well as adjustable strap dividers under the ear, so that the fit of each helmet can be tailored for absolute comfort.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

29 juli 2026

6,4/10Prima keuze

De huidige € 218,54 bij Velo-Store NL ligt onder de € 219,38 die je bij de meeste van de 3 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 208,99, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is Velo-Store NL duidelijk de scherpste keuze.

3 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 0,84 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 3

Nadelen

  • Stond eerder op € 208,99 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost POC Cytal Helmet oranje?

De prijs van POC Cytal Helmet oranje ligt op dit moment tussen € 218,54 en € 319,95, vergeleken bij 3 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is POC Cytal Helmet oranje het goedkoopst?

Op dit moment is POC Cytal Helmet oranje het goedkoopst bij Velo Store, met een totaalprijs van € 218,54 exclusief eventuele verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 218,54. In de afgelopen 60 dagen was het laagste punt € 208,99 en het hoogste € 221,99 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is POC Cytal Helmet oranje op voorraad?

Ja, POC Cytal Helmet oranje is op voorraad bij 3 van de 3 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt POC Cytal Helmet oranje geleverd?

De snelste winkel levert binnen 6 werkdagen (Blue Tomato). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze POC Cytal Helmet oranje.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product