Products.ai

Gant Vest Casual Cotton Zip Cardigan Avond Blauw / male

  • Gant Vest Casual Cotton Zip Cardigan Avond Blauw / male

Productoverzicht: Gant · blue · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 149,95
Hoogste
€ 149,95
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 11 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 11 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 149,95
Laagste (52 dagen)
€ 149,95
Hoogste prijs
€ 149,95
Prijs gevolgd sinds
11 juni 2026

De huidige prijs van € 149,95 is het laagste punt van de afgelopen 52 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 149,95
Laagste
€ 149,95
Hoogste
€ 149,95
Gemiddeld
€ 149,95
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 11 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkGant
EAN7325707067006
Uiterlijk & staat
Kleurblue
Staatnew
Aanbod
CategorieVesten
Winkels2
Alle details tonen
Prijsklasse€ 149,95

Kenmerken

Dit vest van het merk Gant is vervaardigd uit 100% katoen, wat zorgt voor een aangenaam draagcomfort en duurzaamheid. Het model heeft een klassieke uitstraling met een volledige ritssluiting aan de voorzijde en een gebreide kraag die bijdraagt aan een verfijnde look. De afwerking bestaat uit ribgebreide kraag, manchetten en zoom, welke de pasvorm optimaliseren en bijdragen aan de algehele gestructureerde uitstraling. Dit vest dient als een veelzijdige toevoeging aan zowel casual als semi-formele outfits.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

11 juli 2026

6,5/10Goede deal

De huidige € 149,95 bij bol.com is in lijn met de € 149,95 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. bol.com is op dit moment een nette keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • Gratis verzending bij bol.com, 4

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Gant Vest Casual Cotton Zip Cardigan Avond Blauw / male?

Gant Vest Casual Cotton Zip Cardigan Avond Blauw / male kost op dit moment € 149,95, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Gant Vest Casual Cotton Zip Cardigan Avond Blauw / male het goedkoopst?

Op dit moment is Gant Vest Casual Cotton Zip Cardigan Avond Blauw / male het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 149,95 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 149,95 is het laagste punt van de afgelopen 52 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Gant Vest Casual Cotton Zip Cardigan Avond Blauw / male op voorraad?

Ja, Gant Vest Casual Cotton Zip Cardigan Avond Blauw / male is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Gant Vest Casual Cotton Zip Cardigan Avond Blauw / male geleverd?

De snelste winkel levert binnen 4 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Gant Vest Casual Cotton Zip Cardigan Avond Blauw / male.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product