Products.ai

Velocimetrie Snelheidsmeetinstrument 02000MPS Boogsnelheidsmeetinstrument

  • Velocimetrie Snelheidsmeetinstrument 02000MPS Boogsnelheidsmeetinstrument Aluminiumlegering veelkleurig
  • Velocimetrie Snelheidsmeetinstrument 02000MPS Boogsnelheidsmeetinstrument Aluminiumlegering veelkleurig
Prijsverloop
Laagste
€ 46,00
Hoogste
€ 80,00
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 2 aug 2026

Prijzen bijgewerkt op 2 aug 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 80,00
Laagste (54 dagen)
€ 46,00
Hoogste prijs
€ 80,00
Prijs gevolgd sinds
10 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 80,00. Het laagste punt in de afgelopen 54 dagen was € 46,00, het hoogste € 80,00.

Huidige prijs
€ 80,00
Laagste
€ 46,00
Hoogste
€ 80,00
Gemiddeld
€ 74,07
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 10 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkKkmoon
EAN753584472250
Aanbod
Winkels1
Prijsklasse€ 80,00

Kenmerken

Deze lasersnelheidsmeter heeft twee lasers en levert zeer nauwkeurige metingen. Het Heeft een groot effectief inductiegebied en een hoge gevoeligheid om de snelheid te meten die de wind niet kan beïnvloeden, en is moeiteloos te gebruiken. Het hoofddoel van dit product is het meten van de snelheid waarmee objecten versnellen, het bepalen van de snelheid van verschillende soorten projectielen en het uitvoeren van wetenschappelijke en educatieve experimenten.. Dit apparaat is geschikt voor projectielen met snelheden van 0 tot 2000 ms en biedt nauwkeurige snelheidsmetingen. Functies: Deze lasersnelheidsmeter heeft twee lasers en levert zeer nauwkeurige metingen. Het Heeft een groot effectief inductieoppervlak en een hoge gevoeligheid om de s

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

2 augustus 2026

5,9/10Prima keuze

De huidige € 80,00 bij Joom Benelux is in lijn met de € 80,00 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 46,00, dus de absolute bodem is dit niet, maar Joom Benelux is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Nadelen

  • Stond eerder op € 46,00 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Velocimetrie Snelheidsmeetinstrument 02000MPS Boogsnelheidsmeetinstrument?

Velocimetrie Snelheidsmeetinstrument 02000MPS Boogsnelheidsmeetinstrument kost op dit moment € 80,00, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Velocimetrie Snelheidsmeetinstrument 02000MPS Boogsnelheidsmeetinstrument het goedkoopst?

Velocimetrie Snelheidsmeetinstrument 02000MPS Boogsnelheidsmeetinstrument is op dit moment verkrijgbaar bij Joom voor € 80,00. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 80,00. In de afgelopen 54 dagen was het laagste punt € 46,00 en het hoogste € 80,00 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Velocimetrie Snelheidsmeetinstrument 02000MPS Boogsnelheidsmeetinstrument op voorraad?

Ja, Velocimetrie Snelheidsmeetinstrument 02000MPS Boogsnelheidsmeetinstrument is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Velocimetrie Snelheidsmeetinstrument 02000MPS Boogsnelheidsmeetinstrument geleverd?

De snelste winkel levert binnen 9 werkdagen (Joom). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Velocimetrie Snelheidsmeetinstrument 02000MPS Boogsnelheidsmeetinstrument.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product