Products.ai

Plaque à aiguille pour machine à coudre, gorge zigzag domestique, acier Q235,

  • Plaque à aiguille pour machine à coudre, gorge zigzag domestique, acier Q235, remplacement pour HZL 80HP 70HW 60HP
  • Plaque à aiguille pour machine à coudre, gorge zigzag domestique, acier Q235, remplacement pour HZL 80HP 70HW 60HP
  • Plaque à aiguille pour machine à coudre, gorge zigzag domestique, acier Q235, remplacement pour HZL 80HP 70HW 60HP
  • Plaque à aiguille pour machine à coudre, gorge zigzag domestique, acier Q235, remplacement pour HZL 80HP 70HW 60HP
Prijsverloop
Laagste
€ 6,30
Hoogste
€ 32,00
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 23 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 23 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 32,00
Laagste (51 dagen)
€ 6,30
Hoogste prijs
€ 32,00
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 32,00. Het laagste punt in de afgelopen 51 dagen was € 6,30, het hoogste € 32,00.

Huidige prijs
€ 32,00
Laagste
€ 6,30
Hoogste
€ 32,00
Gemiddeld
€ 13,63
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkGoolRC
EAN753584622747
Aanbod
Winkels1
Prijsklasse€ 32,00

Kenmerken

Caractéristique: 1. MODÈLE APPLICABLE : La plaque à aiguille pour machine à coudre est adaptée aux HZL 80HP, 70HW, 60HP, ce qui est la pièce parfaite pour vous aider à mieux utiliser votre machine à coudre 2. MATÉRIAU RÉSISTANT À L'USURE : La plaque à aiguille de la machine à coudre est fabriquée dans un excellent matériau en acier, résistant à l'usure et peut être utilisée pendant une longue période sans remplacement fréquent. 3. ENTRETIEN SIMPLE : L'entretien de la plaque à aiguille de la machine à coudre est très simple et pratique, il suffit d'un nettoyage et d'un entretien réguliers, vous pouvez assurer un effet d'utilisation stable à long terme 4. ROBUSTE ET LISSE : La plaque à aiguille de la machine à coudre est solide, la surface es

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

23 juli 2026

5,9/10Prima keuze

De huidige € 32,00 bij Joom Benelux is in lijn met de € 32,00 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 6,30, dus de absolute bodem is dit niet, maar Joom Benelux is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Nadelen

  • Stond eerder op € 6,30 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Plaque à aiguille pour machine à coudre, gorge zigzag domestique, acier Q235,?

Plaque à aiguille pour machine à coudre, gorge zigzag domestique, acier Q235, kost op dit moment € 32,00, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Plaque à aiguille pour machine à coudre, gorge zigzag domestique, acier Q235, het goedkoopst?

Plaque à aiguille pour machine à coudre, gorge zigzag domestique, acier Q235, is op dit moment verkrijgbaar bij Joom voor € 32,00. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 32,00. In de afgelopen 51 dagen was het laagste punt € 6,30 en het hoogste € 32,00 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Plaque à aiguille pour machine à coudre, gorge zigzag domestique, acier Q235, op voorraad?

Ja, Plaque à aiguille pour machine à coudre, gorge zigzag domestique, acier Q235, is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Plaque à aiguille pour machine à coudre, gorge zigzag domestique, acier Q235, geleverd?

De snelste winkel levert binnen 10 werkdagen (Joom). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Plaque à aiguille pour machine à coudre.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product