Products.ai

Petit autocuiseur en acier inoxydable 304 avec couvercle portable 0.8L

  • Petit autocuiseur en acier inoxydable 304 avec couvercle portable 0.8L
  • Petit autocuiseur en acier inoxydable 304 avec couvercle portable 0.8L
Prijsverloop
Laagste
€ 68,00
Hoogste
€ 73,00
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 27 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 27 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 71,00
Laagste (48 dagen)
€ 68,00
Hoogste prijs
€ 73,00
Prijs gevolgd sinds
10 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 71,00. Het laagste punt in de afgelopen 48 dagen was € 68,00, het hoogste € 73,00.

Huidige prijs
€ 71,00
Laagste
€ 68,00
Hoogste
€ 73,00
Gemiddeld
€ 71,35
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 10 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Merkaimo
EAN753584900142
Aanbod
Winkels1
Prijsklasse€ 71,00

Kenmerken

Caractéristique: 1. Construction en acier inoxydable: Fabriqué en acier inoxydable 304 de qualité supérieure, cet autocuiseur garantit une résistance élevée et une résistance à la chaleur pour une utilisation sûre, fiable et durable. 2. Préserve les saveurs des aliments: Découvrez une cuisine efficace qui conserve le goût original des aliments, offrant des repas rapides, délicieux et nutritifs pour le plaisir de toute votre famille. 3. Idéal pour les soupes et les ragoûts: Cuit rapidement et avec expertise le poulet, le poisson, les viandes et les légumes, garantissant une tendreté idéale et rehaussant les saveurs pour une expérience culinaire délicieuse. 4. Polyvalent et portable: Doté d'une conception polyvalente, cet autocuiseur en acier

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

27 juli 2026

5,9/10Prima keuze

De huidige € 71,00 bij Joom Benelux is in lijn met de € 71,00 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 68,00, dus de absolute bodem is dit niet, maar Joom Benelux is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Nadelen

  • Stond eerder op € 68,00 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Petit autocuiseur en acier inoxydable 304 avec couvercle portable 0.8L?

Petit autocuiseur en acier inoxydable 304 avec couvercle portable 0.8L kost op dit moment € 71,00, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Petit autocuiseur en acier inoxydable 304 avec couvercle portable 0.8L het goedkoopst?

Petit autocuiseur en acier inoxydable 304 avec couvercle portable 0.8L is op dit moment verkrijgbaar bij Joom voor € 71,00. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 71,00. In de afgelopen 48 dagen was het laagste punt € 68,00 en het hoogste € 73,00 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Petit autocuiseur en acier inoxydable 304 avec couvercle portable 0.8L op voorraad?

Ja, Petit autocuiseur en acier inoxydable 304 avec couvercle portable 0.8L is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Petit autocuiseur en acier inoxydable 304 avec couvercle portable 0.8L geleverd?

De snelste winkel levert binnen 14 werkdagen (Joom). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Petit autocuiseur en acier inoxydable 304 avec couvercle portable 0.8L.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product