Products.ai

48V 1000W Elektrische Fiets Spaaknaafmotor Hoge Snelheid Laag Geluidsniveau

  • 48V 1000W Elektrische Fiets Spaaknaafmotor Hoge Snelheid Laag Geluidsniveau Aluminiumlegering Elektrische Scooter
  • 48V 1000W Elektrische Fiets Spaaknaafmotor Hoge Snelheid Laag Geluidsniveau Aluminiumlegering Elektrische Scooter
  • 48V 1000W Elektrische Fiets Spaaknaafmotor Hoge Snelheid Laag Geluidsniveau Aluminiumlegering Elektrische Scooter
  • 48V 1000W Elektrische Fiets Spaaknaafmotor Hoge Snelheid Laag Geluidsniveau Aluminiumlegering Elektrische Scooter
Prijsverloop
Laagste
€ 178,00
Hoogste
€ 181,50
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 2 aug 2026

Prijzen bijgewerkt op 2 aug 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 181,50
Laagste (61 dagen)
€ 178,00
Hoogste prijs
€ 181,50
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 181,50 is het laagste punt van de afgelopen 61 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 181,50
Laagste
€ 178,00
Hoogste
€ 181,50
Gemiddeld
€ 179,84
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN753604167791
Aanbod
Winkels1
Prijsklasse€ 181,50

Kenmerken

Voorzien zijn van: 1. HOGE SNELHEID: De voorwielnaafmotor van de elektrische fiets heeft een hoog vermogen, de maximale snelheid kan 35 tot 45 km/uur bereiken, hoge snelheid, om te voldoen aan het rijplezier van liefhebbers. 2. GELUIDVRIJE WERKING: Elektrische step naafmotor heeft een sterk laadvermogen en comfort, realiseert een geluidsarme werking en laat u volledig genieten van het rijplezier. 3. Toepassingen:48V 1000W voorwielaandrijfmotor is geschikt voor zelfaangedreven elektrische fiets, elektrische fiets, elektrische scooter, vouwfiets enzovoort. Makkelijk te onderhouden. 4. HOOG RENDEMENT: De hoge efficiëntie van de elektrische fiets conversiemotor verhoogt het rijplezier aanzienlijk, geschikt voor fietsers die van uitdagingen houd

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

2 augustus 2026

5,9/10Prima keuze

De huidige € 181,50 bij Joom Benelux is in lijn met de € 181,50 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 178,00, dus de absolute bodem is dit niet, maar Joom Benelux is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Nadelen

  • Stond eerder op € 178,00 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost 48V 1000W Elektrische Fiets Spaaknaafmotor Hoge Snelheid Laag Geluidsniveau?

48V 1000W Elektrische Fiets Spaaknaafmotor Hoge Snelheid Laag Geluidsniveau kost op dit moment € 181,50, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is 48V 1000W Elektrische Fiets Spaaknaafmotor Hoge Snelheid Laag Geluidsniveau het goedkoopst?

48V 1000W Elektrische Fiets Spaaknaafmotor Hoge Snelheid Laag Geluidsniveau is op dit moment verkrijgbaar bij Joom voor € 181,50. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 181,50 is het laagste punt van de afgelopen 61 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is 48V 1000W Elektrische Fiets Spaaknaafmotor Hoge Snelheid Laag Geluidsniveau op voorraad?

Ja, 48V 1000W Elektrische Fiets Spaaknaafmotor Hoge Snelheid Laag Geluidsniveau is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt 48V 1000W Elektrische Fiets Spaaknaafmotor Hoge Snelheid Laag Geluidsniveau geleverd?

De snelste winkel levert binnen 11 werkdagen (Joom). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze 48V 1000W Elektrische Fiets Spaaknaafmotor Hoge Snelheid Laag Geluidsniveau.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product