Products.ai

Visionneuse vidéo de porte 4,5 pouces HD Vision nocturne Caméra vidéo numérique

  • Visionneuse vidéo de porte 4,5 pouces HD Vision nocturne Caméra vidéo numérique intelligente Sonnette Judas Visionneuse
  • Visionneuse vidéo de porte 4,5 pouces HD Vision nocturne Caméra vidéo numérique intelligente Sonnette Judas Visionneuse
  • Visionneuse vidéo de porte 4,5 pouces HD Vision nocturne Caméra vidéo numérique intelligente Sonnette Judas Visionneuse
  • Visionneuse vidéo de porte 4,5 pouces HD Vision nocturne Caméra vidéo numérique intelligente Sonnette Judas Visionneuse
Prijsverloop
Laagste
€ 48,00
Hoogste
€ 55,00
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 26 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 26 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 55,00
Laagste (55 dagen)
€ 48,00
Hoogste prijs
€ 55,00
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 55,00. Het laagste punt in de afgelopen 55 dagen was € 48,00, het hoogste € 55,00.

Huidige prijs
€ 55,00
Laagste
€ 48,00
Hoogste
€ 55,00
Gemiddeld
€ 51,16
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN753604241897
Aanbod
Winkels1
Prijsklasse€ 52,00

Kenmerken

Caractéristique: 1. Écran LCD HD de 4,5 pouces: Cette caméra judas intelligente dispose d'un écran LCD HD de 4,5 pouces qui montre clairement ce qui se passe à l'extérieur de la porte. 2. Vision nocturne infrarouge: Cette caméra judas intelligente utilise la vision nocturne infrarouge avec une lumière de remplissage infrarouge haute puissance, même si vous ne pouvez pas voir vos doigts dans le noir, les traits du visiteur sont toujours clairement visibles ! 3. Grand angle HD 135 degrés: Cette caméra judas intelligente dispose d'un grand angle HD de 135 degrés, ce qui lui permet de capturer une plage plus large. 4. Fonctions multiples: Cet œil de chat intelligent possède de multiples fonctions, telles que la détection et la reconnaissance de

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

26 juli 2026

5,9/10Prima keuze

De huidige € 52,00 bij Joom Benelux is in lijn met de € 52,00 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 48,00, dus de absolute bodem is dit niet, maar Joom Benelux is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Nadelen

  • Stond eerder op € 48,00 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Visionneuse vidéo de porte 4,5 pouces HD Vision nocturne Caméra vidéo numérique?

Visionneuse vidéo de porte 4,5 pouces HD Vision nocturne Caméra vidéo numérique kost op dit moment € 52,00, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Visionneuse vidéo de porte 4,5 pouces HD Vision nocturne Caméra vidéo numérique het goedkoopst?

Visionneuse vidéo de porte 4,5 pouces HD Vision nocturne Caméra vidéo numérique is op dit moment verkrijgbaar bij Joom voor € 52,00. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 55,00. In de afgelopen 55 dagen was het laagste punt € 48,00 en het hoogste € 55,00 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Visionneuse vidéo de porte 4,5 pouces HD Vision nocturne Caméra vidéo numérique op voorraad?

Ja, Visionneuse vidéo de porte 4,5 pouces HD Vision nocturne Caméra vidéo numérique is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Visionneuse vidéo de porte 4,5 pouces HD Vision nocturne Caméra vidéo numérique geleverd?

De snelste winkel levert binnen 11 werkdagen (Joom). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Visionneuse vidéo de porte 4.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product