Products.ai

Écran HD Interface DPI Écran Tactile pour Raspberry Pi 3B

  • Écran IPS 4,0 pouces CTP LCD Écran HD Interface DPI Écran Tactile pour Raspberry Pi Raspberry Pi 3B
  • Écran IPS 4,0 pouces CTP LCD Écran HD Interface DPI Écran Tactile pour Raspberry Pi Raspberry Pi 3B
  • Écran IPS 4,0 pouces CTP LCD Écran HD Interface DPI Écran Tactile pour Raspberry Pi Raspberry Pi 3B
  • Écran IPS 4,0 pouces CTP LCD Écran HD Interface DPI Écran Tactile pour Raspberry Pi Raspberry Pi 3B
Prijsverloop
Laagste
€ 44,00
Hoogste
€ 51,00
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 14 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 14 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 51,00
Laagste (58 dagen)
€ 44,00
Hoogste prijs
€ 51,00
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 51,00. Het laagste punt in de afgelopen 58 dagen was € 44,00, het hoogste € 51,00.

Huidige prijs
€ 51,00
Laagste
€ 44,00
Hoogste
€ 51,00
Gemiddeld
€ 46,57
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN753604513888
Aanbod
Winkels1
Prijsklasse€ 51,00

Kenmerken

Caractéristique: 1. Écran tactile IPS 4 pouces: Pour Raspberry pi écran IPS haute définition 4 pouces à angle de vision complet avec une résolution physique de 800x480. 2. Caractéristiques: DPI haute vitesse (RVB) interface, panneau IPS, angle de vision large de 160°, compatible avec l'interface 40 broches pour Raspberry Pi. 3. Facile à installer: Veuillez installer le pilote avant utilisation, et le pilote est différent pour Raspberry Pi 3B, 3B+ et 4B. 4. Applicabilité: couleur 18 bits, fréquence d'images 60 FPS, rapport de contraste: 500: 1, compatible avec pour Raspberry Pi 3B, 3B+, 4B. 5. Écran tactile en verre: Le tactile capacitif est fait de verre, fragile. Il y a un film sur la surface de l'écran, déchirez-le avant utilisation pour

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

14 juli 2026

5,9/10Prima keuze

De huidige € 51,00 bij Joom Benelux is in lijn met de € 51,00 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 44,00, dus de absolute bodem is dit niet, maar Joom Benelux is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Nadelen

  • Stond eerder op € 44,00 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Écran HD Interface DPI Écran Tactile pour Raspberry Pi 3B?

Écran HD Interface DPI Écran Tactile pour Raspberry Pi 3B kost op dit moment € 51,00, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Écran HD Interface DPI Écran Tactile pour Raspberry Pi 3B het goedkoopst?

Écran HD Interface DPI Écran Tactile pour Raspberry Pi 3B is op dit moment verkrijgbaar bij Joom voor € 51,00. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 51,00. In de afgelopen 58 dagen was het laagste punt € 44,00 en het hoogste € 51,00 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Écran HD Interface DPI Écran Tactile pour Raspberry Pi 3B op voorraad?

Ja, Écran HD Interface DPI Écran Tactile pour Raspberry Pi 3B is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Écran HD Interface DPI Écran Tactile pour Raspberry Pi 3B geleverd?

De snelste winkel levert binnen 9 werkdagen (Joom). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Écran HD Interface DPI Écran Tactile pour Raspberry Pi 3B.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product