Products.ai

cage vidéo de caméra en alliage d’aluminium avec With Top Handle & Side Grip

  • Cage vidéo de caméra Andoer + poignée supérieure + kit de poignée latérale cage vidéo de caméra en alliage d’aluminium avec With Top Handle & Side Grip
  • Cage vidéo de caméra Andoer + poignée supérieure + kit de poignée latérale cage vidéo de caméra en alliage d’aluminium avec With Top Handle & Side Grip
  • Cage vidéo de caméra Andoer + poignée supérieure + kit de poignée latérale cage vidéo de caméra en alliage d’aluminium avec With Top Handle & Side Grip
  • Cage vidéo de caméra Andoer + poignée supérieure + kit de poignée latérale cage vidéo de caméra en alliage d’aluminium avec With Top Handle & Side Grip
Prijsverloop
Laagste
€ 74,00
Hoogste
€ 83,00
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 28 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 28 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 83,00
Laagste (57 dagen)
€ 74,00
Hoogste prijs
€ 83,00
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 83,00. Het laagste punt in de afgelopen 57 dagen was € 74,00, het hoogste € 83,00.

Huidige prijs
€ 83,00
Laagste
€ 74,00
Hoogste
€ 83,00
Gemiddeld
€ 78,37
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkAndoer
EAN753883206037
Aanbod
CategorieCameragrepen
Winkels1
Prijsklasse€ 83,00

Kenmerken

Caractéristiques: Cage vidéo compacte pour caméraLa cage vidéo est compatible avec la caméra S" A7C. Pas de blocage du bouton de l’appareil photo et du compartiment de la batterie, pratique à utiliser et facile à remplacer la batterie. Livré avec une poignée supérieure et une poignée latérale pour un enregistrement vidéo dynamique/à faible angle et un fonctionnement plus stable. Cage de caméra multifonctionnelleCette cage de caméra est une plate-forme simple mais polyvalente pour vous permettre d’ajouter des accessoires pour rendre votre enregistrement vidéo plus professionnel tout en protégeant votre caméra contre les dommages accidentels. Installation stable de la caméraAvec une vis standard de 1/4 de pouce pour monter fermement votr

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

28 juli 2026

5,9/10Prima keuze

De huidige € 83,00 bij Joom Benelux is in lijn met de € 83,00 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 74,00, dus de absolute bodem is dit niet, maar Joom Benelux is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Nadelen

  • Stond eerder op € 74,00 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost cage vidéo de caméra en alliage d’aluminium avec With Top Handle & Side Grip?

cage vidéo de caméra en alliage d’aluminium avec With Top Handle & Side Grip kost op dit moment € 83,00, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is cage vidéo de caméra en alliage d’aluminium avec With Top Handle & Side Grip het goedkoopst?

cage vidéo de caméra en alliage d’aluminium avec With Top Handle & Side Grip is op dit moment verkrijgbaar bij Joom voor € 83,00. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 83,00. In de afgelopen 57 dagen was het laagste punt € 74,00 en het hoogste € 83,00 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is cage vidéo de caméra en alliage d’aluminium avec With Top Handle & Side Grip op voorraad?

Ja, cage vidéo de caméra en alliage d’aluminium avec With Top Handle & Side Grip is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt cage vidéo de caméra en alliage d’aluminium avec With Top Handle & Side Grip geleverd?

De snelste winkel levert binnen 10 werkdagen (Joom). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze cage vidéo de caméra en alliage d’aluminium avec With Top Handle & Side Grip.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product