Products.ai

Moteur Stirling Basse Température Assemblé Modèle Éducatif à Chaleur Vapeur pour

  • Moteur Stirling Basse Température Assemblé Modèle Éducatif à Chaleur Vapeur pour l'Enseignement en Classe multicolore
  • Moteur Stirling Basse Température Assemblé Modèle Éducatif à Chaleur Vapeur pour l'Enseignement en Classe multicolore
  • Moteur Stirling Basse Température Assemblé Modèle Éducatif à Chaleur Vapeur pour l'Enseignement en Classe multicolore
  • Moteur Stirling Basse Température Assemblé Modèle Éducatif à Chaleur Vapeur pour l'Enseignement en Classe multicolore
Prijsverloop
Laagste
€ 15,99
Hoogste
€ 50,00
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 30 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 30 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 50,00
Laagste (58 dagen)
€ 15,99
Hoogste prijs
€ 50,00
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 50,00. Het laagste punt in de afgelopen 58 dagen was € 15,99, het hoogste € 50,00.

Huidige prijs
€ 50,00
Laagste
€ 15,99
Hoogste
€ 50,00
Gemiddeld
€ 38,24
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN753883402132
Aanbod
Winkels1
Prijsklasse€ 50,00

Kenmerken

Caractéristiques: ★  Opération Facile: Notre modèle éducatif de chaleur DIY de moteur Stirling à basse température est incroyablement facile à utiliser. Placez-le simplement sur une tasse d'eau chaude, et faites doucement tourner la roue jusqu'à ce qu'elle commence à tourner automatiquement.. Cette conception conviviale permet à quiconque de profiter sans effort du fonctionnement fascinant du moteur Stirling. ★  Performance Supérieure: En faisant fonctionner notre modèle de moteur Stirling, les enfants peuvent observer et saisir le processus opérationnel, acquérant une compréhension plus intuitive des principes qui sous-tendent les moteurs Stirling.. Cette expérience pratique approfondit leur intérêt pour la physique et favorise une curiosi

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

30 juli 2026

5,9/10Prima keuze

De huidige € 50,00 bij Joom Benelux is in lijn met de € 50,00 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 15,99, dus de absolute bodem is dit niet, maar Joom Benelux is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Nadelen

  • Stond eerder op € 15,99 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Moteur Stirling Basse Température Assemblé Modèle Éducatif à Chaleur Vapeur pour?

Moteur Stirling Basse Température Assemblé Modèle Éducatif à Chaleur Vapeur pour kost op dit moment € 50,00, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Moteur Stirling Basse Température Assemblé Modèle Éducatif à Chaleur Vapeur pour het goedkoopst?

Moteur Stirling Basse Température Assemblé Modèle Éducatif à Chaleur Vapeur pour is op dit moment verkrijgbaar bij Joom voor € 50,00. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 50,00. In de afgelopen 58 dagen was het laagste punt € 15,99 en het hoogste € 50,00 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Moteur Stirling Basse Température Assemblé Modèle Éducatif à Chaleur Vapeur pour op voorraad?

Ja, Moteur Stirling Basse Température Assemblé Modèle Éducatif à Chaleur Vapeur pour is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Moteur Stirling Basse Température Assemblé Modèle Éducatif à Chaleur Vapeur pour geleverd?

De snelste winkel levert binnen 10 werkdagen (Joom). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Moteur Stirling Basse Température Assemblé Modèle Éducatif à Chaleur Vapeur pour.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product